سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

گام دوم انقلاب به همت جوانان انقلابی تحقق می‌یابد - خبر

 

 

گام دوم انقلاب به همت جوانان انقلابی تحقق می‌یابد

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب تاکید ویژه‌ای به نقش جوانان و نوجوانان شده است گام دوم انقلاب اسلامی با همت و تلاش جوانان و دانشجویان انقلابی تحقق می‌یابد.

گام دوم انقلاب به همت جوانان انقلابی تحقق می‌یابد
پرویز پرزور شامگاه دوشنبه در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در شهرستان‌ پارس‌آباد مغان اظهار داشت: روز دانشجو جلوه‌ای از استکبار ستیزی و مبارزه ظلم و فساد است و امروز دانشجو به عنوان نماد حق طلبی و آزادی خواهی شناخته می‌شود.
 
وی با بیان اینکه گام دوم انقلاب به همت جوانان و دانشجویان انقلابی تحقق می‌یابد افزود: با توجه به اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب تاکید ویژه‌ای به نقش جوانان و نوجوانان شده است گام دوم انقلاب اسلامی با همت و تلاش جوانان و دانشجویان انقلابی تحقق می‌یابد.
 
پرزور با اشاره وظایف دانشجویان تصریح کرد: امروزه وظیفه مهم‌ترین و اصلی‌ترین دانشجویان به ویژه در بحث گام دوم انقلاب اسلامی مقابله با عرصه‌های جنگ نرمی است که دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در داخل دانشگاه‌ها طراحی کرده‌اند.
 
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل دانشگاه‌ها را نهادی مقدس دانست و بیان کرد: شان دانشجو بسیار بالا است و دانشگاه‌ها نیز به عنوان نهادی مقدس مطرح هستند اما امروز با روز دانشجو برخوردهای سلیقه‌ای صورت می‌گیرد که با استفاده از احساسات پاک و انقلابی دانشجویان این روز را تبدیل به میتینگ سیاسی می‌کنند اما این اقدامات به دور از شأن دانشجو است.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی با تاکید بر اینکه تمدن‌سازی از شاخص‌ترین رسالت‌های دانشجویان است اظهار کرد: انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور تمدن اسلامی است که تمدن‌سازی نیز از شاخص‌ترین رسالت‌ها و نقش‌های دانشجویان به شمارمی‌رود.