جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

گازرسانی به واحدهای تولیدی اردبیل - خبر

 

 

گازرسانی به واحدهای تولیدی اردبیل

فرماندار اردبیل گفت: عملیات گازرسانی به واحدهای تولیدی تسهیل می‌شود و نیاز است در این زمینه شرکت گاز و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل همکاری لازم را داشته باشند.

گازرسانی به واحدهای تولیدی اردبیل

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جواد زنجانی گفت: در حال حاضر بسیاری از واحدهای تولیدی در اردبیل با مشکلات گازرسانی مواجه هستند که مشاهده شده عملیات گازرسانی به این واحدهای تولیدی اردبیل تسهیل شود و نیاز است راهداری و شرکت گاز استان اردبیل همکاریهای لازم را در این زمینه داشته باشند.
 
وی با اشاره به اینکه عملیات گازرسانی به واحدهای تولیدی از اهمیت و جایگاه ویژ‌ه‌ای برخوردار است، افزود: در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل انتظار می‌رود مشکلات خدماتی از جمله گازرسانی و برق به واحدهای تولیدی تسهیل شود تا بتوانیم گام بزرگی در تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی برداریم.
 
فرماندار اردبیل تصریح کرد: پویایی اشتغال و اقتصاد نیازمند تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی با توجه به منویات مقام معظم رهبری است و باید تمام مدیران و دستگاههای اجرایی برای این امر برنامه‌ریزی منسجم  و هدفمندی داشته باشند تا بتوانیم مشکلات پیش روی منطقه را حل کنیم.
 
زنجانی بیان کرد: در حال حاضر بسیاری از واحدهای تولید ار دبیل نیمه‌تمام هستند که تکمیل این پروژه‌ها نیازمند تسهیلات اقتصاد مقاومتی است که برنامه‌ریزی شده بسیاری از واحدهای تولیدی از تسهیلات اقتصاد مقاومتی برخوردار شوند.
 
وی با اشاره به اینکه جوانان فارغ‌التحصیل در اردبیل نیازمند اشتغال هستند، افزود:‌ در این زمینه علاوه بر فعالیتهای دولت باید جذب سرمایه‌گذاران خصوصی نیز مد نظر باشد تا بتوانیم گام بزرگی در افزایش اشتغال منطقه برداریم.
 
فرماندار اردبیل اظهار کرد: شهرستان اردبیل ظرفیتهای بالایی در بخش کشاورزی، صنعت و گردشگری دارد که انتظار می‌رود با جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در این حوزه گام بزرگی در شکوفایی این ظرفیتها برداشته شود و باید همگان برای تحقق این امر پیشگام باشیم.