سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

کنکوریها و نگرانیهای والدین ها - نمایش محتوا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

کنکوریها و نگرانیهای والدین ها

کنکوریها و نگرانیهای والدین ها


 

 

موضوع: دانش و فناوری

نوع تولید : عکس

تعداد : 12

بي‌دليل نيست ماجراي پرتب و تاب كنكور، سالانه فكر چندين ميليون نفر علاوه بر داوطلبان را به خود مشغول كرده است. از جمله والدين، معلمان، آموزش و پرورش، مشاوران، طراحان سوال، رسانه‌ها و...

موفقيت در كنكور، بستگي زيادي به تلاش داوطلب دارد و اين‌‌ كه چطور درس خوانده است. درس خواندن فن خاص خودش را مي‌طلبد.اگر ياد بگيريم صحيح مطالعه كنيم نتايج با ارزشي دارد.

از جمله اين‌ كه زمان مطالعه را كاهش مي‌دهد،ميزان يادگيري را افزايش مي‌دهد، مدت يادگيري مطالب در ذهنمان افزايش مي‌يابد و به خاطرسپاري اطلاعات را آسان مي‌كند.

به اين موقع از سال هم كه مي‌رسي داوطلبان با توجه به تلاشي كه كرده‌اند، به نتايج مختلفي رسيده‌اند. عده‌اي اميدوارند كه قبول شوند، گروهي خسته‌اند و بعضي‌ها هم فكر مي‌كنند كه قبول نمي‌شوند. همه اين افراد در عين حال كه سر در گمند ؛ زيرا اضطراب ناشي از كنكور نمي‌گذارد كه بي‌خيالش شوند.

عکسهای بالا از لحظات شروع این ماراتون علمی در دانشگاه محقق اردبیل تهیه شده است که پدر و مادران هم در جلوی محل آزمون منتظر فرزندانشان هستند.


Konkurandconcernsparents in  Ardabil

Prtb and twists the story is without examination, in addition to several million volunteers annually, thought to have been involved. Including parents, teachers, education consultants, designers, questions, media and ..

Top photos from the marathon start time scientific researcher at the University of Ardebil is provided.