سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

کمک 25 هزار میلیارد ریالی دولت به شهرداری های کشور - خبر

 

 

کمک 25 هزار میلیارد ریالی دولت به شهرداری های کشور

نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین درمجلس شورای اسلامی گفت:لایحه 25 هزار میلیارد ریالی دولت برای کمک به شهرداری های کشور به مجلس ارایه و به تصویب نمایندگان رسید.

کمک 25 هزار میلیارد ریالی دولت به شهرداری های کشور

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محمد فیضی که در جلسه شورای اداری بخش عنبران سخن می گفت افزود:تمامی شهرداری های استان می توانند با در دست داشتن لیست برنامه ها و اقدام لازم و با همکاری و هماهنگی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برای استفاده از این منابع مالی اقدام نمایند.

وی همچنین از تصویب نهایی پیشنهاد اسناد خزانه اسلامی توسط دولت برای تسویه بدهی های پیمانکاران خبرداد. نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین درمجلس شورای اسلامی با اشاره سفر رییس سازمان برنامه و بودجه کبه بخش عنبران و قول اختصاص منابع مالی لازم برای رفع مشکل آب شرب این بخش اظهار داشت:مسئولان بخش با تهیه نامه و ارایه آن به نمایندگان مجلس و پیگیری حضوری از سازمان برنامه و بودجه برای حل این مشکل اقدام نمایند.

فیضی در رابطه با ادامه روند عملیات اجرایی سد عنبران نیز گفت: برای اتمام هر چه زودتر این پروژه عمرانی تنها اقدامی که می شود کرد تخصیص منابع لازمه از صندوق توسعه ملی است، که باید با هماهنگی نمایندگان ملت و مسئولان بخش اقدام مناسب صورت گیرد. عباسی بخشدار عنبران نیز در این جلسه تامین آب شرب ،تکمیل سد عنبران،تکمیل فرهنگسرا و تقویت مالی شهرداری عنبران برای آبادانی هر چه بیشتر و بهتر منطقه را از جمله خواسته های اهالی عنبران برشمرد و خواستار مساعدت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برای توسعه مناسب بخش عنبران شد.