جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

کمک یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی اردبیلی‌ها به تامین مسکن مددجویان - خبر

 

 

کمک یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی اردبیلی‌ها به تامین مسکن مددجویان

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیران اردبیلی بیش از یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در قالب طرح «رضوان» به تامین مسکن نیازمندان کمک کرده اند.

کمک یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی اردبیلی‌ها به تامین مسکن مددجویان

صفر توحیدی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه مردم نیکوکار استان اردبیل بیش از یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در هفت ماهه نخست امسال به تامین مسکن مددجویان تحت حمایت کمک کرده‌اند، گفت: خیران اردبیلی در قالب طرح «رضوان» می‌توانند به تهیه مسکن برای خانوار تحت حمایت که فاقد منزل مناسب هستند، کمک کنند.

او با اعلام اینکه بیش از ۹۱۴ میلیون تومان از این مبلغ به مراکزنیکوکاری استان اردبیل اعطا شده تا در قالب طرح «رضوان» به تامین مسکن مددجویان کمک شود، بیان کرد: از طریق مراکزنیکوکاری، ۱۱۴ منزل مددجویی مورد ساخت، تعمیر و تکمیل قرار گرفته است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه طرح «رضوان» از جمله طرح‌های حمایتی کمیته امداد است، اعلام کرد: این طرح به منظور ساخت و تعمیر منازل خانوار تحت حمایت اجرا می‌شود که از تمامی خیران خواستاریم با کمک‌های خود بیش از پیش یاریگر این نهاد در تامین سرپناه مناسب برای مددجویان باشند.

توحیدی با اشاره به اینکه کمک‌های مردمی در قالب طرح «رضوان» در هفت ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته ۸۴ درصد افزایش داشته است، گفت: کمک‌های خیران اردبیلی می‌تواند بخش مهمی از نیاز‌های مددجویان را برطرف کند که با توجه به هزینه‌های تامین مسکن، امید است با یاری نیکوکاران بتوانیم به صاحبخانه شدن خانوار تحت حمایت کمک کنیم.