جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

کمک مؤمنانه| توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی میان دانش‌آموزان نیازمند اردبیلی - خبر

 

 

کمک مؤمنانه| توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی میان دانش‌آموزان نیازمند اردبیلی

مسؤول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اردبیل گفت: ۵۰۰ بسته معیشتی در قالب «پویش مواسات» رزمایش کمک مؤمنانه در بین دانش‌آموزان نیازمند استان اردبیل توزیع شد.

کمک مؤمنانه| توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی میان دانش‌آموزان نیازمند اردبیلی

ایرج نقی‌پور اظهار کرد: پویش همدلی و مواسات رزمایش کمک مؤمنانه برای یاری‌رسانی به دانش‌آموزان نیازمند و بی‌بضاعت استان اجرایی شد.

وی بیان کرد: در این راستا ۵۰۰ بسته معیشتی میان دانش‌آموزان نیازمند شناسایی شده در ۵۵ مدرسه طرح تربیتی شهید بهنام محمدی در سطح استان اردبیل توزیع شد.

مسؤول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اردبیل تصریح کرد: این بسته‌های معیشتی در تداوم رزمایش کمک مؤمنانه و با مشارکت خیرین، سازمان بسیج دانش‌آموزی و اداره کل آموزش و پرورش استان تهیه و توزیع شده است.
 

نقی‌پور با اشاره به اجرای طرح «قلک‌های کریمانه» در استان اردبیل، بیان کرد: در راستای رزمایش کمک مؤمنانه و لبیک به ندای مقام معظم رهبری و عمل به وظیفه انسانی و اسلامی، دانش‌آموزان بسیجی استان اردبیل همگام با سایر اقشار جامعه اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مؤمنانه برای اقشار آسیب‌پذیر جامعه و دانش‌آموزان بی‌بضاعت و آسیب‌دیده از ویروس کرونا با همکاری آموزش و پرورش و تشکل‌های دانش‌آموزی و انجمن و مربیان و مدیران مدارس در قالب قلک‌های کریمانه اقدام نموده‌اند.

وی با قدرانی از مشارکت خیرین، واحدها و حوزه‌های مقاومت بسیج دانش‌آموزی استان، گفت: جمع‌آوری و توزیع این کمک‌ها به‌صورت مدرسه محور بود و دانش‌آموزان با کمک‌های کوچک، سیلی از کمک‌های مومنانه خود را برای احسان و نیکوکاری در ماه رمضان انجام دادند.