جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

کمک مؤمنانه| توزیع ۱۵۰ بسته معیشتی در پارس آباد - خبر

 

 

کمک مؤمنانه| توزیع ۱۵۰ بسته معیشتی در پارس آباد

مدیر عامل موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی آرزو گفت: به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) تعداد ۱۵۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان پارس آباد توزیع شد.

کمک مؤمنانه| توزیع ۱۵۰ بسته معیشتی در پارس آباد

حمید خدادوست اظهار کرد: ۱۵۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان پارس آباد توزیع شد.

وی افزود: همه ما وظیفه داریم آرمان‌ها و ارزش‌های حضرت زهرا(س) را ترویج نماییم که نمونه بارز آن دستگیری از نیازمندان بود.

مدیر عامل موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی آرزو بیان داشت: اقلام موجود در بسته معیشتی شامل گوشت، برنج، روغن، رب، ماکارونی، خرما و بسته بهداشتی بوده و ارزش ریالی هربسته ۲ میلیون ریال  است.

وی ادامه داد: از فروردین ماه سال‌جاری تاکنون با وجود شیوع بیماری کرونا در شهرستان، به همت خیرین این موسسه مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان در راستای کمک مؤمنانه جمع‌آوری و در بین نیازمندان توزیع شده است.

خدادوست تصریح کرد: احسان و نیکوکاری فرهنگی است حضرت زهرا(س) و ائمه معصومین به آن سفارش کرده‌اند و بارها شنیده‌ایم که آن  حضرت در شب عروسی، لباس خود را به فقیر داده است.

مدیر عامل موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی آرزو کمک‌های مؤمنانه را یک حرکت مثبت در جامعه دانست و عنوان کرد: کمک‌های مؤمنانه برکات روحی و روانی دارد چرا که مردم احساس ناامیدی نخواهند کرد و می‌دانند خیرین به فکر نیازمندان  هستند.