جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

کمک بیش از ۴ میلیارد تومانی خیران اردبیلی در جشن نیکوکاری - خبر

 

 

کمک بیش از ۴ میلیارد تومانی خیران اردبیلی در جشن نیکوکاری

معاون کمیته امداد استان اردبیل گفت: تاکنون مردم خیر استان اردبیل بیش از ۴ میلیارد تومان به جشن نیکوکاری کمک کرده‌اند.

کمک بیش از ۴ میلیارد تومانی خیران اردبیلی در جشن نیکوکاری
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، صفر توحیدی با اشاره به اینکه حضور پرشور خیران در جشن نیکوکاری دلگرمی بسیاری را در شرایط اقتصادی کنونی روانه منازل اقشار آسیب‌پذیر کرد، افزود: تاکنون اردبیلی‌های خیر بیش از ۴ میلیارد تومان به خانوار تحت حمایت و افراد نیازمند جامعه در آستانه عید نوروز کمک کرده‌اند و همچنان شاهد یاری‌رسانی آن‌ها به فقرا و مستمندان هستیم.
 
وی با بیان اینکه کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری سال‌جاری افزایش چشمگیری نسبت به سال‌های گذشته داشته است، افزود: مردم نیکوکار استان اردبیل با وجود همه مشکلات اقتصادی به یاری خانوار بی‌بضاعت شتافتند تا هیچ نیازمندی در آستانه سال جدید غمگین نباشد.
 
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه اردبیلی‌های خیر بیش از ۶۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی به جشن نیکوکاری کمک کرده‌اند، بیان کرد: بخش قابل توجهی از کمک‌های مردمی از طریق سامانه آنی‌پرداخت #۰۴۵*۸۸۷۷* به دست نیازمندان اردبیلی رسیده است که می‌توان به بهره‌گیری از روش‌های نوین در تسریع و تسهیل رسیدگی به امور فقرا در سطح استان خوش‌بین بود.
 
توحیدی با اشاره به اینکه با همکاری سپاه حضرت عباس (ع)، سازمان صدا و سیما، سازمان دانش‌آموزی، آموزش و پروش، بسیج مستضعفین و شهرداری اردبیل تلاش مضاعفی شد تا شاهد برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشن نیکوکاری در سطح استان باشیم، گفت: خیران اردبیلی کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به ۲۰۰ پایگاه ثابت و سیار مستقر در سطح استان اردبیل تحویل دادند تا در اسرع وقت به دست خانوار تحت حمایت و نیازمندان جامعه برسد.
 
وی با بیان اینکه ۱۷۰ هزار پاکت جشن نیکوکاری نیز در مدارس استان اردبیل توزیع شده بود، افزود: دانش‌آموزان نیکوکار پرشورتر از هر سال در این جشن معنوی حضور یافتند و با کمک‌های خود دل‌های همنوعان نیازمندشان را شاد کردند.