سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

کمک به مراکز نیکوکاری اردبیل ۸۳ درصد افزایش یافت - خبر

 

 

کمک به مراکز نیکوکاری اردبیل ۸۳ درصد افزایش یافت

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: کمک‌های خیرین به موسسات و مراکز نیکوکاری در ۱۰ ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال در این استان ۸۳ درصد افزایش داشته است.

کمک به مراکز نیکوکاری اردبیل ۸۳ درصد افزایش یافت

حسین دشتی  افزود: در ۱۰ ماه امسال مردم و خیرین استان در مجموع ۱۸۰ میلیارد ریال به مراکز نیکوکاری کمک کردند.

وی با اشاره به اینکه  مراکز نیکوکاری با جمع آوری کمک‌های مردمی خدمات ارزشمندی به اقشار آسیب‌پذیر می‌کنند اظهار داشت: با نظر هیات امنای مراکز نیکوکاری تمامی کمک‌های مردمی در اختیار نیازمندان واجد شرایط در همان محله قرار می گیرد تا  بخشی از مشکلات آنها مرتفع شود.

او بیان کرد: همواره شاهد رشد چشمگیر کمک‌های مردمی به مددجویان و نیازمندان در جامعه هستیم و حسن اعتماد مردم و خیرین به مراکز نیکوکاری باعث شده تا کیفیت خدمات ارائه شده به نیازمندان افزایش یابد.

دشتی از فعالیت ۶۵ مرکز نیکوکاری در سطح استان اردبیل خبر داد و گفت: تلاش می شود تا کمک‌های خیرین از طریق این مراکز به شکل آسان و ساده‌تری در اختیار مددجویان و افراد نیازمند قرار گیرد.

مدیر کل کمیته امداد استان اردبیل اظهار امیدواری کرد با مشارکت گسترده خیرین و آحاد مختلف جامعه در طرح‌های حمایتی کمیته امداد فقر و محرومیت در  جامعه ریشه کن شود.
وی گفت: مردم و نیکوکاران می‌توانند با شماره‌گیری کد آنی‌ پرداخت #۰۴۵*۸۸۷۷* و یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۲۲۱۴ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند.

۳۸ هزار و ۲۰۰ خانوار با جمعیت حدود ۸۰ هزار نفر در استان اردبیل تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.