جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

کمک‌های معیشتی در استان اردبیل برای ۹۰ هزار خانوار تدارک دیده می‌شود - خبر

 

 

کمک‌های معیشتی در استان اردبیل برای ۹۰ هزار خانوار تدارک دیده می‌شود

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در قالب رزمایش بزرگ همدلی کمک مومنانه کمک‌های معیشتی در مناطق مختلف استان اردبیل برای ۹۰ هزار خانوار تدارک دیده می‌شود.

کمک‌های معیشتی در استان اردبیل برای ۹۰ هزار خانوار تدارک دیده می‌شود

سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده اظهار کرد: طرح کمک مؤمنانه به‌صورت محله محور، مسجد محور و پایگاه محور بوده و در سه مرحله اجرا خواهد شد که مرحله اول آن در هفته آخر ماه شعبان پایان می‌یابد.

وی افزود: مرحله دوم طرح در نیمه رمضان همزمان با سالروز ولادت حضرت امام حسن(ع) برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه در طرح کمک مؤمنانه ۹۰ هزار خانوار متشکل از ۴۰۰ هزار نفر بسته معیشتی دریافت خواهند کرد، بیان داشت: انتخاب جامعه هدف به‌صورت صحیح و هوشمندانه و با همکاری پایگاه‌های بسیج انتخاب شده است.

وی گفت: مرحله آخر این طرح در عید فطر برگزار خواهد شد که از خیرین عزیز انتظار می‌رود در راستای مقابله با کرونا ویروس و کمک به اقشار مختلف جامعه کمک‌های خود را به شماره حساب‌های اعلام شده واریز نمایند.

در این جلسه ملا احمدی، مدیر کل صداوسیمای مرکز استان نیز با اشاره به اقدامات ارزشمند سپاه استان در مقابله با کرونا ویروس از جمله تولید و توزیع مواد ضدعفونی‌کننده و بهداشتی و به‌ویژه طرح ابتکاری تولید ماسک خانگی بیان کرد: در اجرای طرح کمک مؤمنانه در کنار سپاه خواهیم بود و امیدواریم بتوانیم گره‌ای از مشکلات مردم به‌ویژه کسانی که در حوزه کسب‌وکار متضرر شده‌اند باز کنیم.