جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

کمک‌های دستگاه‌ها و مردم اردبیل به سیل‌زدگان سازماندهی‌شده ارسال شود‌ - خبر

 

 

کمک‌های دستگاه‌ها و مردم اردبیل به سیل‌زدگان سازماندهی‌شده ارسال شود‌

استاندار اردبیل گفت: در راستای کمک‌رسانی در قالب موکب اربعین حسینی نیز تمامی دستگاه‌ها، مساجد، تشکل‌های مذهبی و سازمان‌های مردم نهاد باید سازماندهی شده و نیازمندی‌های هموطنان سیل زده تامین شود.

کمک‌های دستگاه‌ها و مردم اردبیل به سیل‌زدگان سازماندهی‌شده ارسال شود‌
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنام‌جو در جلسه هماهنگی کمک به سیل‌زدگان در اردبیل اظهار داشت: استان اردبیل از ساعت های اولیه وقوع سیل در استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان آمادگی خود را برای مساعدت به سیل‌زدگان این استان‌ها اعلام کرده است.
 
وی بیان کرد: تمامی مردم اعم از خیرین و دستگاه‌های اجرایی و کارمندان برای کمک به سیل زده‌ها پیشقدم شده‌اند و استان اردبیل برای کمک‌رسانی به هموطنان سیل‌زده به خوبی عمل کرده است.
 
بهنام‌جو تصریح کرد: در راستای کمک‌رسانی در قالب موکب اربعین حسینی نیز تمامی دستگاه‌ها، مساجد، تشکل‌های مذهبی و سازمان‌های مردم نهاد باید سازماندهی شده و نیازمندی‌های هموطنان سیل زده تامین شود.
 
استاندار اردبیل افزود: باید تلاش شود با همکاری دستگاه‌های اجرایی اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان بیش از نیاز تامین شود تا مشکلی در خدمت‌رسانی ایجاد نشود.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل نیز در این جلسه گفت: در جریان وقوع سیل در سه استان کشور نزدیک به 20 میلیارد ریال کمک‌رسانی از استان اردبیل انجام گرفته است.