سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

کلاس مربیگری فوتبال درجه C بانوان در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

کلاس مربیگری فوتبال درجه C بانوان در اردبیل برگزار می‌شود

رئیس کمیته آموزش هیأت فوتبال استان اردبیل گفت: در تیرماه سال جاری دوره مربیگری فوتبال درجه C و B برای آقایان و کلاس مربیگری درجه C برای بانوان برگزار خواهد شد.

کلاس مربیگری فوتبال درجه C بانوان در اردبیل برگزار می‌شود
سجاد پارسی گفت: کلاس دانش‌افزایی فوتبال با حضور 35 نفر از مربیان استان اردبیل با مدرک درجه B آسیا روز گذشته در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی رضازاده در دو نوبت صبح و عصر با مدرسی یکی از اساتید صاحب‌نام فوتبال استان و کشور، مرسل وقری‌مقدم برگزار شد.
 
وی افزود: همه مربیانی که دارای مدرک رسمی هستند از سوی فدراسیون موظف شدند به جهت تمدید اعتبار مدارک خود در این دوره‌ها حضور منظم و مستمری داشته باشند و غیبت مربیان در دوره‌های دانش‌افزایی باعث تعلیق مدارک مربیگری و بی‌اعتبار بودن مدارکشان خواهد بود.
 
رئیس کمیته آموزش هیأت فوتبال استان اردبیل با اشاره به اینکه در مرداد ماه سال جاری  دوره سطح یک فوتسال ایران در اردبیل برای آقایان برگزار خواهد شد، گفت: در تیرماه سال جاری نیز دوره مربیگری c و b ایران برای آقایان و c ایران برای بانوان برگزار می‌شود.
 
پارسی یادآور شد: با توجه به اینکه مدارک مربیان داری اعتبار و تاریخ انقضا مشخص شده است، در نظر داریم با برنامه‌ریزی منظم دوره دانش افزایی و توجیهی و دوره‌های مختلف آموزشی کاربردی  برای مربیان دارای مدرک رسمی در شهرهای مختلف استان داشته باشیم.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی ادامه داد: به منظور توسعه فوتبال نیازمند ترویج مباحث آموزشی و برگزاری مستمر کلاس های دانش‌افزایی و ارتقای درجه هستیم و در این راستا با تعامل مناسبی که با فدارسیون فوتبال انجام خواهد شد، به دنبال تحقق هر چه مناسب این مهم خواهیم بود.