حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

کلاس مربیگری درجه 3 بسکتبال ویژه آقایان در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

کلاس مربیگری درجه 3 بسکتبال ویژه آقایان در اردبیل برگزار می‌شود

رئیس هیأت بسکتبال استان اردبیل گفت: یک دوره کلاس مربیگری درجه 3 بسکتبال ویژه آقایان 28 بهمن‌ماه در اردبیل برگزار می‌شود.

کلاس مربیگری درجه 3 بسکتبال ویژه آقایان در اردبیل برگزار می‌شود

‌نورالدین افغانی با اشاره به برگزاری کلاس مربیگری ویژه آقایان در اردبیل اظهار کرد: یک دوره کلاس مربیگری درجه 3 بسکتبال ویژه آقایان 28 بهمن‌ماه در اردبیل برگزار می‌شود که اصلی‌ترین هدف ما پرورش مربیان در شهرستان‌های غیرفعال است که در این دوره استقبالی خوبی از بعضی  شهرستان‌ها شاهد بودیم.

وی افزود: علی‌محمد محمدخانی به عنوان مدرس فدراسیون بسکتبال در این کلاس حضور خواهد داشت که پس‌آزمون‌های عملی و تئوری کارت مربیگری درجه سه معتبر از سوی فدراسیون برای شرکت‌کنندگان صادر خواهد شد.

رئیس هیأت بسکتبال استان اردبیل تصریح کرد: امسال این دومین دوره مربیگری در بخش آقایان به میزبانی استان اردبیل برگزار می‌شود وامیداریم با افزایش تعداد مربیان در سطح استان شاهد پیشرفت این رشته ورزشی باشیم.

افغانی با اشاره به اینکه اولویت اصلی هیأت بسکتبال استان اردبیل تقویت و فعال کردن شهرستان‌ها است، گفت: اولویت‌ها و برنامه‌ریزی‌های اصلی هیأت بسکتبال تقویت و فعال کردن شهرستان‌های استان اردبیل است که با افزایش سطح دانش مربیان شهرستان حتما شرایط موجود تغییر خواهد کرد.

وی ادامه داد: لیگ استانی بسکتبال در رده سنی نوجوانان و جوانان بعد از سال‌ها در استان اردبیل در حال برگزاری است که در این رقابت‌ها با حضور ۵ تیم از شهرستان‌های سرعین، خلخال، مشگین و تیم‌های مقاومت و اتحاد جوان حضور دارند که هر هفته دریکی از شهرستان‌های استان اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس هیأت بسکتبال استان اردبیل اضافه کرد: هماهنگی‌هایی با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان‌های استان اردبیل صورت گرفته است و قول‌های امیدوار کننده برای ملاقات و بررسی مشکلات هیأت بسکتبال شهرستان‌ها داد شده است که امیدواریم ر کمترین زمان ممکن حل شود.