جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

کشف و ضبط محموله قاچاق چوب‌آلات جنگلی در اردبیل - خبر

 

 

کشف و ضبط محموله قاچاق چوب‌آلات جنگلی در اردبیل

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: با تلاش ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی استان محموله قاچاق چوب‌آلات جنگلی در اردبیل کشف و ضبط شد.

کشف و ضبط محموله قاچاق چوب‌آلات جنگلی در اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، شهامت هدایت افزود: با تلاش ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل 51 اصله چوب‌آلات و 2 اصله گرده بینه و 2.5 استر هیزم قاچاق جنگلی از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.
 
وی گفت: با هوشیاری ماموران یگان حفاظت چهار دستگاه نیسان وانت حامل چوب‌آلات و گرده بینه و هیزم قاچاق جنگلی که به صورت غیرمجاز از استانهای همجوار وارد استان شده بود توسط نیروهای یگان حفاظت استان توقیف و محموله قاچاق ضبط شد.
 
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل تصریح کرد: در این رابطه 4 نفر متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی استان معرفی شده تا در مورد تخلفات آنها رسیدگی لازم انجام شود.
 
هدایت با هشدار به متخلفان و متجاوزان به عرصه‌های جنگلی و مرتعی افزود: ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی به صورت شبانه‌روزی و با آمادگی کامل گلوگاه‌های قاچاق را کنترل می‌کنند و حافظان منابع طبیعی استان با همکاری نیروی انتظامی و با حمایت دستگاه قضایی استان عرصه را برای متجاوزان تنگ‌تر خواهند کرد.