جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

کشف بیش از 3 هزار تخلف صنفی توسط بازرسان صمت در اردبیل - خبر

 

 

کشف بیش از 3 هزار تخلف صنفی توسط بازرسان صمت در اردبیل

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در چهار ماهه نخست سال‌جاری ۷۲ هزار و ۵۳۵ مورد بازرسی از واحد‌های صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی انجام شده و ۳ هزار و ۵۰ مورد تخلف به ثبت رسیده است.

کشف بیش از 3 هزار تخلف صنفی توسط بازرسان صمت در اردبیل
رامین صادقی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت در چهار ماهه نخست سال‌جاری ۷۲ هزار و ۵۳۵ مورد بازرسی از واحد‌های صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی انجام داده و طی این مدت ۳ هزار و ۵۰ مورد تخلف به ثبت رسیده است.
 
وی افزود: طی این مدت ۳۷۱ مورد گشت مشترک نیز با ارگان‌های ذی‌ربط انجام شده است.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: پرونده متخلفان پس از انجام تحقیقات تکمیلی و بررسی‌های کارشناسی به تعزیرات حکومتی استان ارجاع داده شده‌اند که ارزش ریالی آن‌ها در مجموع ۱۱۹ میلیارد و ۷۵ میلیون و ۱۷۹ هزار و ۱۴۵ ریال برآورد شد.
 
وی تشریح کرد: تخلفات در زمینه مواد لبنی و پروتئینی، غلات، حبوبات، سیب‌زمینی، قند و شکر، روغن نباتی، پودر شوینده،لاستیک خودرو، نهاده‌های دامی،مصالح ساختمانی و آرد و نان بوده است.
 
صادقی ادامه داد: در بخش مواد پروتئینی، لبنی و میوه، تعداد بازرسی‌ها ۱۴ هزار و ۶۳۰ مورد و تعداد پرونده‌های متشکله ۲۷۵ فقره ااست که ارزش آن بالغ بر ۶۶۹ میلیون ریال برآورد می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اردبیل اظهار داشت: بازرسان این سازمان در بخش غلات، حبوبات، سیب زمینی، چای و خرما ۱۶ هزار و ۷۰۴ مورد بازرسی انجام و ۷۶۰ فقره پرونده تخلف تشکیل‌داده‌اند که ارزش کلی آن بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال برآورد شده است.