سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

کشفیات مواد مخدر در مرزهای اردبیل ۳.۵ برابر افزایش یافت - خبر

 

 

کشفیات مواد مخدر در مرزهای اردبیل ۳.۵ برابر افزایش یافت

فرمانده مرزبانی استان اردبیل گفت: نسبت به مشابه سال گذشته کشفیات مواد مخدر در مرزهای اردبیل ۳.۵ برابر افزایش یافته است.

کشفیات مواد مخدر در مرزهای اردبیل ۳.۵ برابر افزایش یافت
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، هوشنگ حسینی عصر امروز در نشست با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: با تلاش نیروهای مرزبانی نسبت به مشابه سال گذشته کشفیات مواد مخدر در مرزهای اردبیل 3.5 برابر افزایش یافته و در حال حاضر تدابیر ویژه‌ای در مرزهای استان اردبیل اندیشیده شده است.
 
وی با اشاره به این که کشفیات سوخت نیز در مرزهای استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته در نیمه نخست امسال 76 درصد افزایش یافته است افزود: در حوزه مهار احشام نیز 96 درصد افزایش داشته‌ایم.
 
فرمانده مرزبانی استان اردبیل گفت: مرز استان از امن‌ترین نقاط کشور است و در حال حاضر امنیت خوبی در مرزهای استان حاکم است و در حال حاضر مرزبانان برای تامین امنیت کشور شبانه‌روز تلاش می‌کنند.
 
حسینی تصریح کرد: تعامل خوبی با طرف آذربایجان وجود دارد و ملاقات‌هایی نیز انجام یافته و روابط خوبی بین طرف ایران و آذربایجان وجود دارد.
 
وی ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت: برنامه‌های مختلفی توسط مرزبانی استان اجرا می‌شود که مهم ترین این برنامه‌ها تجلیل از خانواه‌های شهدا و مرزداران، رژه موتوری، پیاده‌روی و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی است.
 
فرمانده مرزبانی استان اردبیل گفت: همزمان با هفته نیروی انتظامی پروژه‌های مرزبانی استان به بهره‌برداری می‌رسد و یا عملیات اجرایی‌اش آغاز می‌شود که در شهرستان‌های پارس‌آباد، گرمی و بیله‌سوار برخی پروژه‌های عمرانی به بهره‌برداری خواهد رسید.
 
حسینی از برپایی نمایشگاه سیار در مدارس استان ویژه مرزبانی به مناسبت هفته ناجا خبر داد و اظهار کرد: از یک هزار و 400 کارکنان مرزبانی استان تجلیل و قدردانی شد.
 
وی از تعامل خوب مرزبانان با مرزنشینان خبر داد و افزود: در این زمینه روابط خوبی وجود دارد که این مسئله بسیار حائز اهمیت است.