سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

کشتی‌گیران نونهال ملی‌پوش در اردبیل اردو می‌زنند - خبر

 

 

کشتی‌گیران نونهال ملی‌پوش در اردبیل اردو می‌زنند

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: اردوی آماده‌سازی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان روزهای 23 تا 30 تیرماه در سالن مرحوم جابر عباس‌زاده شهرستان اردبیل برگزار خواهد شد.

کشتی‌گیران نونهال ملی‌پوش در اردبیل اردو می‌زنند

بهرام آقاخانی  اظهار کرد: اردوی آماده‌سازی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان روزهای 23 تا 30 تیرماه در سالن مرحوم جابرعباس‌زاده شهرستان اردبیل برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: 6 کشتی‌گیر نونهال اردبیلی در این اردو حضور خواهند داشت تا فرصت مناسبی برای افزایش سطح فنی ورزشکاران سنین  پایه فراهم شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: تمامی نفرات برتر رقابت‌های قهرمان کشوری کشتی فرنگی زیر نظر عبدالکریم کاکاحاجی سرمربی تیم ملی فرنگی نونهالان و کادر فنی تمرین خواهند کرد تا در مجموع 44 ورزشکار در این دوره از اردوها شرکت کنند.
وی افزود: حیدر فرخنده مربی کشتی فرنگی شهرستان پارس‌آباد هم در کادرفنی حاضر خواهد بود و درصورت موافقت سرمربی تیم ملی دو نفر از مربیان کشتی فرنگی را برای شرکت در این اردو معرفی خواهیم کرد.
آقاخانی با توجه به نتایج ضعیف تیم کشتی آزاد و فرنگی اردبیل در رقابت‌های قهرمانی کشور، بیان کرد: برای آسیب شناسی رقابت‌های مذکور جلسه‌ای با پیشکسوتان این رشته ورزشی برگزار خواهد شد تا راهکارهای مناسبی برای خارج شدن از این شرایط ارائه شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: توجه به کشتی آزاد و فرنگی بخصوص در رده‌های پایه از اولویت‌های اداره ورزش و جوانان استان اردبیل است و امیدواریم گام‌های اساسی در این حوزه برداشته شود.