سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

کشتارگاه‌های غیرمجاز در اردبیل جمع آوری می‌شود - خبر

 

 

کشتارگاه‌های غیرمجاز در اردبیل جمع آوری می‌شود

فرماندار اردبیل گفت: کشتار‌های غیر مجاز در اردبیل جمع آوری و به سمت کشتارگاه صنعتی اردبیل هدایت و فروش گوشت به صورت بسته بندی انجام می‌شود.

کشتارگاه‌های غیرمجاز در اردبیل جمع آوری می‌شود
مسعود امامی یگانه از جمع آوری کشتار‌های غیر مجاز در شهرستان اردبیل خبر داد و گفت: باید کشتار دام در اردبیل به سمت کشتارگاه صنعتی اردبیل هدایت شود تا گوشت سالم و با کیفیت به دست مردم برسد.
 
او افزود: نیاز است فروش گوشت به صورت بسته بندی در اردبیل انجام شود تا مردم بدون دغدغه گوشت مناسب و مورد نیاز را با اطمینان انتخاب و خریداری کنند و لازم است این طرح در اردبیل اجرایی شود.
 
فرماندار اردبیل گفت: کشتارگاه صنعتی اردبیل که یکی ازکشتارگا‌های بزرگ و مهم درکشور است متاسفانه در حال حاضر با ۱۰ درصد ظرفیت کار می‌کند که مقرر گردید مشکلات این کشتارگاه بررسی و راهکار‌های لازم ارایه شود.
 
امامی یگانه ارج نهادن به سلامت مردم و اتخاذ تمهیدات لازم برای تامین گوشت مناسب و با کیفیت برای مردم را اولویت اساسی عنوان کرد و افزود: در این زمینه نظارت‌ها و بازرسی‌ها تشدید می‌شود.
 
او گفت: از مردم نیز انتظار داریم گوشت را از مراکز مجاز و به صورت بسته بندی بخرند و در این زمینه حمایت از قصابان با محوریت اتحادیه مربوط مدنظر خواهد بود.