جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

کسب ۶ مدال پرافتخار مسابقات ملی توسط تکواندوکاران اردبیلی - خبر

 

 

کسب ۶ مدال پرافتخار مسابقات ملی توسط تکواندوکاران اردبیلی

سرپرست هیئت تکواندو استان اردبیل از کسب ۶ مدال پرافتخار مسابقات ملی توسط تکواندوکاران استان اردبیل خبر داد.

کسب ۶ مدال پرافتخار مسابقات ملی توسط تکواندوکاران اردبیلی

فرهاد یوسفی عنوان کرد: دو مدال نقره و برنز دختران در مسابقات قهرمانی کشور، دو مدال دیگر نقره و برنز در مسابقات آزاد کشوری جوانان و بزرگسالان زنان، مقام قهرمانی در مسابقات قهرمانی دانشجویان منطقه سه کشوری، نایب قهرمانی مسابقات آزاد کشوری پا را تکواندو، از جمله دستاوردهای تکواندو استان در طول شش ماهه گذشته است.

وی افزود: در شش ماه گذشته داوران متعدد اردبیلی برای قضاوت در مسابقات مختلف کشوری دعوت و از دو داور اردبیلی نیز بخاطر کسب عناوین بهترین داور و داور برگزیده مسابقات کشوری تجلیل شده است.

سرپرست هیئت تکواندو استان اردبیل بیان کرد: عنوان بهترین سرپرست تیم پسران اردبیل در مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان جام سفیر متعلق به اردبیل بوده است.

یوسفی تصریح کرد: در طول این دوره برنامه‌های ابتکاری زیادی در تکواندو استان اردبیل اجرا و دستاوردهای مطلوبی حاصل شده است.

وی گفت: توجه به پیشکسوتان، ارتقا سطح تعامل با اصحاب رسانه، افزایش حجم اطلاع رسانی از فعالیت‌های این رشته، توجه شایسته به امور فرهنگی و نیز افزایش مشارکت در سرنوشت و امور هیأت از جمله دستاوردهای اخیر بوده است.

سرپرست هیئت تکواندو استان اردبیل افزود: در حال حاضر پویش دست‌های خدایی برای کمک به تکواندوکاران نیازمند و جمع بندی مسابقات مجازی قرآن در خانه و همچنین تدارک برگزاری مجمع انتخاباتی از جمله امور جریانی و در دست اقدام هیئت است.