سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

کسب یک امتیاز برای شهرداری در خانه پاس - خبر

 

 

کسب یک امتیاز برای شهرداری در خانه پاس

مدیرعامل باشگاه شهرداری اردبیل گفت: ما در بازی اول لیگ دسته یک در همدان با رسیدن به تساوی مقابل تیم پاس یک امتیاز با ارزش را به دست آوردیم.

کسب یک امتیاز برای شهرداری در خانه پاس

شهرام علیپور اظهار کرد: ما در گام نخست با یک بازی خوب و شایسته در مقابل تیم با تجربه پاس توانستیم در پایان 90 دقیقه به تساوی یک بر یک برسیم در حالی که در نیمه دوم بازی در دست ما بود اما از موقعیت‌های خود نتوانستیم به خوبی استفاده کنیم.

وی یادآور شد: ما بعد از فشارهای متداول اول بازی از طرف تیم میزبان از حالت دفاعی خارج شدیم و چندین حمله خطرناک را به روی دروازه پاس انجام دادیم و بازیکن ارزشمند ما سید روح‌الله نعمتی گل تساوی را برای تیم شهرداری اردبیل به ثمر رساند تا بازی به تساوی رسیده و ما یک امتیاز با ارزش را از همدان با خود بیاوریم.

مدیرعامل باشگاه شهرداری اردبیل گفت: ما بازی به بازی و با روند رو به جلویی که در لیگ یک خواهد بود وضعیت بهتری را پیدا خواهیم کرد، در دو هفته آینده که در اردبیل میزبان حریفان‌مان هستیم تلاشمان بر این خواهد بود تا بتوانیم نتایج مثبت و قابل قبولی را بگیریم.

علیپور عنوان کرد: تیم شهرداری اردبیل امروز از همدان به اردبیل باز می‌گردد و قرار است خود را برای بازی هفته آینده مقابل مس کرمان و سپس گیتی‌پسند آماده کنیم که در دو هفته متوالی به میزبانی اردبیل و در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس، وی گفت: در بازی‌های خانگی امیدوار به کسب هر سه امتیاز بازی هستیم و تلاشمان بر این است تا بتوانیم نتایج مثبت و قابل قبولی را در بازی‌های داخلی و خارج از خانه کسب کنیم.