سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

کسب مقام اول آتش‌نشانان اردبیلی در رشته عملیات ورزشی قهرمانی کشور - خبر

 

 

کسب مقام اول آتش‌نشانان اردبیلی در رشته عملیات ورزشی قهرمانی کشور

مدیرعامل سازمان آتش نشانی اردبیل گفت: آتش‌نشانان اردبیلی بار دیگر افتخار آفریده و موفق به کسب عنوان نخست تیمی در رشته عملیات ورزشی شدند.

کسب مقام اول آتش‌نشانان اردبیلی در رشته عملیات ورزشی قهرمانی کشور

محمودرضا یعقوبی اظهار کرد: در اولین دوره از مسابقات ورزشی آتش‌نشانان کشور به میزبانی بندر انزلی آتش‌نشانان اردبیلی بار دیگر افتخار آفریده و موفق به کسب عناوین مختلف قهرمانی شدند.

وی با اشاره به اینکه در رشته صعود از طناب محسن تختی از تیم منتخب اردبیل مقام اول را به دست آورده و علی محبی نیز به نشان برنز بسنده کرد، افزود: در رشته کشتی نیز حسین مصری به نشان نقره مسابقات دست یافت و علی شاه‌حسینی در جایگاه سومی قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل تصریح کرد: در رشته عملیات ورزشی نیز تیم آتش‌نشانی اردبیل با حضور هاشم محمدزاده، مسعود آقامحمدی، محسن تختی و وحید فتایی به نشان اول تیمی دست یافت.

یعقوبی ادامه داد: در قسمت انفرادی در رده سنی زیر ۳۰ سال حسین مصری مقام نخست، محسن تختی عنوان دومی و وحید فتایی  مقام سوم را کسب کردند و  در رده سنی زیر ۳۵ سال نیز مسعود آقامحمدی به نشان نقره دست یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی با اشاره به اینکه تیم اعزامی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل  به سرپرستی قربان کاجی در رقابت‌ها حاضر شده بود، گفت: کلام عبادی نیز از استان اردبیل به عنوان داور مسابقات حضور داشت.