جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

کسب مدال طلای ورزشکار اردبیلی در رقابت‌های شمشیربازی دانشجویان آسیا - خبر

 

 

کسب مدال طلای ورزشکار اردبیلی در رقابت‌های شمشیربازی دانشجویان آسیا

رئیس هیأت شمشیربازی استان اردبیل گفت: امیررضا کنعانی با اقتدار به نشان طلای رقابت‌های شمشیر‌بازی دانشجویان آسیا دست یافت.

کسب مدال طلای ورزشکار اردبیلی در رقابت‌های شمشیربازی دانشجویان آسیا

هادی صباغی،اظهار کرد: دومین دوره مسابقات شمشیربازی دانشجویان قهرمانی آسیا که از 19 تا 23 اسفندماه سال جاری در کشور مالزی برگزار می‌شود، با کسب نشان طلای امیررضا کنعانی از ورزشکاران ملی‌پوش اردبیلی همراه شد.

وی افزود: در این رقابت‌ها شمشیربازانی از 8 کشور آسیایی به میزبانی کشور مالزی حضور داشته و شمشیربازان دانشجو در سه اسلحه اپه؛ فلوره و سابر به مصاف هم رفتند.
رئیس هیأت شمشیربازی استان اردبیل با اشاره به توانایی بالای شمشیربازان ایرانی حاضر در رقابت‌های شمشیربازی آسه‌آن 2018 مالزی، یادآور شد: در روز نخست این رقابت‌ها یک نشان طلا، یک نقره و سه برنز برای تیم شمشیربازی دانشگاه آزاد اسلامی ایران به دست آمد.
صباغی یادآور شد: تا پایان روز اول مسابقات، نماینده کشورمان در صدر جدول تیمی رقابت‌ها قرار گرفته و در صورت تداوم کسب نتایج مناسب و قرار گرفتن دیگر نمایندگان ورزشی کشورمان در بین نفرات منتخب با اقتدار به عنوان قهرمانی مسابقات دست خواهیم یافت.
به گزارش خبرگزاری فارس، وی بیان کرد: در بخش اپه انفرادی بانوان نیز اعظم بختی به نشان طلای مسابقات دست یافت و مهسا پوررحمتی دیگر نماینده کشورمان به نشان برنز رقابت‌ها بسنده کرد.