جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

کسب مدال برنز ورزشکار اردبیلی در مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ اوپن قزاقستان - خبر

 

 

کسب مدال برنز ورزشکار اردبیلی در مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ اوپن قزاقستان

دبیر هیأت شمشیربازی استان اردبیل گفت: مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ اوپن قزاقستان با حضور 80 ورزشکار در اسلحه اپه با کسب مدال برنز امیررضا کنعانی به پایان رسید.

کسب مدال برنز ورزشکار اردبیلی در مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ اوپن قزاقستان
وحید حسینی‌جهان اظهار کرد: مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ اوپن قزاقستان با حضور 80  ورزشکار در اسلحه اپه پیگیری شد که با کسب عنوان نائب‌قهرمانی تیم ملی شمشیربازی و موفقیت ورزشکار اردبیلی به پایان رسید.
 
وی افزود: در اسلحه اپه امیر کنعانی از ورزشکاران مستعد اردبیلی با وجود غلبه بر تمامی حریفان خود، در گام آخر کم آورد و به همراه ورزشکاری از کشور میزبان به عنوان سوم مشترک دست یافت.
 
دبیر هیأت شمشیربازی استان اردبیل تصریح کرد: در این رقابت‌ها دیگر ملی‌پوش کشورمان، محمد رضایی صاحب نشان طلای مسابقات شد و ورزشکاری از کشور قرقیزستان صاحب گردن‌آویز نقره شد.
 
حسینی‌جهان با اشاره به حضور 4 ورزشکار ملی‌پوش ایرانی در مسابقات جایزه بزرگ اوپن قزاقستان، یادآور شد: هدایت تیم ملی شمشیربازی کشورمان در این دوره از رقابت‌ها بر عهده مربی ازبکستانی «شوکت توردی» بود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی توضیح داد: در بخش تیمی نیز نمایندگان تیم ملی کشورمان با وجود غلبه بر حریفان خود، در دیدار نهایی در مقابل تیم ملی قزاقستان تن به شکست داده و به عنوان نائب‌قهرمانی دست یافتند.