سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

کسب عنوان قهرمانی بوکسورهای اردبیلی در رقابت‌های کشوری - خبر

 

 

کسب عنوان قهرمانی بوکسورهای اردبیلی در رقابت‌های کشوری

دبیر هیأت بوکس استان اردبیل گفت: در رقابت‌های بوکس منطقه 2 کشور در رده سنی جوانان، تیم بوکس اردبیل با کسب مدال‌های رنگارنگ به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

کسب عنوان قهرمانی بوکسورهای اردبیلی در رقابت‌های کشوری

حیدر ستاری اظهار کرد: در رقابت‌های بوکس منطقه 2 کشور در رده سنی جوانان تیم بوکس اردبیل با کسب مدال‌های رنگارنگ توانست به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.

وی ادامه داد: این رقابت‌ها با حضور استان‌های زنجان، گیلان، آذربایجان غربی و اردبیل به میزبانی استان آذربایجان غربی و شهرستان اهر برگزار شد و بوکسورهای اردبیلی توانستند با  3 مدال طلا ،2 نقره و 5 برنز این دوره از مسابقات را ترک کنند.

دبیر هیأت بسکتبال استان اردبیل تصریح کرد: سالن بوکس در استادیوم تختی در اختیار هیأت بوکس استان قرار گرفته و تمامی  ورزشکاران در رده‌های مختلف همه روز  زیر نظر مربیان  در حال  تمرین هستند و با همه کمبودها و محدودیت‌های موجود در مکان تمرینی، ورزشکاران این رشته  با تلاش و پشتکار برای استان اردبیل افتخارآفرینی می‌کنند.

ستاری با اشاره به برگزاری مسابقات انتخابی بوکس استان اردبیل افزود: مسابقات انتخابی بوکس استان اردبیل در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان با حضور 30 ورزشکار از5شهرستان برگزارشده و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته نفرات برتر این مسابقات به همراه تیم جوانان به رقابت‌های دوستانه بوکس اعزام خواهند شد.

وی گفت: مهرماه سال جاری مسابقات قهرمان کشوری بوکس به میزبانی استان اردبیل برگزار می‌شود که تمامی نفرات برتر 6 منطقه در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، دبیر هیأت بوکس استان اردبیل اضافه کرد: در رقابت‌های انتخابی تیم ملی بوکس دانشجویان کشور که به میزبانی ارومیه برگزار شد، حامد لازمی و مهدی نیک‌جو دو نماینده از استان اردبیل توانستند به مدال برنز این دوره از رقابت‌ها دست یابند.