سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

کسب رتبه نخست کشوری استان اردبیل در جمع‌آوری صدقات - خبر

 

 

کسب رتبه نخست کشوری استان اردبیل در جمع‌آوری صدقات

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل گفت: استان اردبیل در ۶ ماهه نخست امسال رتبه نخست کشور را در جمع‌آوری کمک های صندوق های صدقات کسب کرد.

کسب رتبه نخست کشوری استان اردبیل در جمع‌آوری صدقات

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، صفر توحیدی اظهار داشت: استان اردبیل در 100 درصد برنامه‌های خود در قالب طرح اکرام ایتام را در 6 ماهه امسال تحقق داده است و جمع‌آوری کمکهای مردمی در جشن عاطفه‌های امسال نیز نسبت به سال گذشته 50 درصد رشد دارد.

وی گفت: سال گذشته یک میلیارد و 360 میلیون تومان در جشن عاطفه‌های استان جمع‌آوری شد که امسال به یک میلیارد و 800 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل افزود: استان اردبیل در جمع‌آوری کمکهای مردمی صندوقهای صدقات نیز رتبه نخست کشور را در 6 ماهه نخست امسال کسب کرده به طوری که دو میلیارد تومان از صندوقهای صدقات اردبیل جذب شده است.

توحیدی بیان کرد: تلاش داریم که با جذب و مشارکت خیرین در سطح استان اردبیل بتوانیم در راستای فقرزدایی و محرومیت‌زدایی اقدامات لازم را انجام دهیم که خوشبختانه خیرین و خیریه‌های استان اردبیل همیشه پشتیبان ما بودند.

وی گفت: به طور یقین در 6 ماهه دوم سال نیز برنامه‌ داریم که مشارکتها افزایش یابد و در تلاش هستیم که با طبقات بالای جامعه و حوزه‌های مختلف صنعتی و بازرگانی مشارکت در کار خیر و کمک به نیازمندان رایزنی کنیم.