جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

کسب رتبه نخست بسیج دانش‌آموزی اردبیل توسط دانش‌آموزان ‌خلخال‌ - خبر

 

 

کسب رتبه نخست بسیج دانش‌آموزی اردبیل توسط دانش‌آموزان ‌خلخال‌

فرماندار شهرستان خلخال از کسب رتبه اول بسیج دانش‌آموزی استان توسط دانش‌آموزان شهرستان خلخال خبر داد و افزود: فعالیت همه‌گیر دانش‌آموزان در عرصه‌های علمی قابل رویت است.

کسب رتبه نخست بسیج دانش‌آموزی اردبیل توسط دانش‌آموزان ‌خلخال‌

علی نظری شیخ احمد عصر امروز در یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خلخال کسب موفقیت‌های آموزشی در حوزه آموزش و پرورش را جزو افتخارات دانش‌آموزان، فرهنگیان و معلمان دانست و همه اینها را در سایه تلاش همکاران در آموزش و پرورش، اولیای مربیان و خانواده‌ها دانست.

وی با تقدیر از دانش‌آموزان و کسب موفقیت‌های کشوری در نتایج آزمون پیشرفت تحصیلی در مراحل کشوری تصریح کرد: در مقاطع متوسطه در پایه هفتم، هشتم و نهم دانش‌آموزان خلخالی رتبه اول کشوری و استانی را کسب کرده‌اند.

فرماندار خلخال گفت: در دوره متوسطه در رشته سوم و دوم تجربی رتبه استانی و کشوری جزو افتخارات دانش‌آموزان خلخال است.

نظری شیخ احمد از کسب رتبه اول بسیج دانش‌آموزی استان توسط دانش‌آموزان شهرستان خلخال خبر داد و افزود: فعالیت همه‌گیر دانش‌آموزان در عرصه‌های علمی قابل رویت است.

وی از بهره‌برداری از سه مدرسه چمران، هفت تیر و خاقانی خبر داد و بیان کرد: در این سه پروژه بیش از یک میلیارد و 700 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و 240 میلیون تومان اعتبارات استانی صرف شده است.

رئیس شورای آموزش و پرورش خلخال گفت: در مسکن مهر شهرستان خلخال برای حل مشکلات آموزشی بیش از 500 میلیون تومان از محل اعتبارات مسکن مهر تخصیص یافته است.

نظری شیخ احمد کمک اولیا و مربیان را به حوزه آموزش ستود و افزود: بیش از 67 میلیون تومان از سوی والدین و انجمن اولیا مربیان جمع‌آوری و در اختیار مدارس بوده است.

فرماندار خلخال بر لزوم کیفیت آموزشی تاکید کرد و ادامه داد: تولید نسل علمی و آینده کشور از مدارس برمی‌خیزید و باید نهایت دقت از سوی معلمان در تربیت صحیح و یاددهی مطالب انجام گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در پایان این جلسه احکام و لوح‌های سپاس اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان خلخال با دست فرماندار خلخال به اعضا اعطا شد.