جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

کرونا مانع برگزاری اردوی تیم ملی هاکی در پارس‌آباد مغان شد - خبر

 

 

کرونا مانع برگزاری اردوی تیم ملی هاکی در پارس‌آباد مغان شد

تست مثبت نتیجه آزمایش کرونای سه تن از ملی پوشان تیم ملی هاکی کشورمان مانع برگزاری اردوی آمادگی این تیم در پارس‌آباد مغان شد.

کرونا مانع برگزاری اردوی تیم ملی هاکی در پارس‌آباد مغان شد

اعضای تیم ملی هاکی داخل سالن کشورمان روز یکشنبه ۲۰ مهرماه وارد استان اردبیل شده و اقدامات مقدماتی برگزاری اردو از جمله آزمایشات پزشکی اعضا این تیم در چند روز اخیر انجام شد.

سرمربی تیم ملی هاکی ایران روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا، افزود: قبل از برگزاری رسمی اردو نمایندگان فدراسیون پزشکی از تمامی ورزشکاران و ملی پوشان حاضر در این اردوی آمادگی تست کرونا گرفتند که نتیجه تست کرونای سه تن از ملی‌پوشان کشورمان مثبت اعلام شد.

رجب نورانی گفت: در پی مثبت شدن تست کرونا این ملی پوشان کمیته پزشکی و فنی فدراسیون با برگزاری جلسه‌ای  تصمیم گرفت که اردوی آمادگی تیم ملی هاکی برگزار نشود.

وی با بیان اینکه سلامتی ورزشکاران، ملی پوشان و خانواده‌های آنها مهم‌تر از هر چیز دیگر است، اظهارداشت: برای جلوگیری از شیوع این بیماری منحوس و مبتلا نشدن سایر افراد این تصمیم اتخاذ شد.

سرمربی تیم ملی هاکی کشورمان هم با رد شایعه ابتلای ملی پوشان به کرونا در پارس‌آباد مغان در فضای مجازی بیان کرد: ملی‌پوشان پیش از آمدن به استان اردبیل دچار این بیماری شده بوده‌اند.

وی اضافه کرد: در اردوی آمادگی تیم ملی هاکی داخل سالن کشورمان در پارس‌آباد مغان ۳۹ ورزشکار از سراسر کشور حضور داشتند که به دنبال مبتلا شدن سه تن از آنها به کرونا این اردو برگزار نشد و ملی پوشان محل برگزاری اردو را ترک کردند.