جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

کتاب «سیر تحول معرق در ایران» رونمایی شد - خبر

 

 

کتاب «سیر تحول معرق در ایران» رونمایی شد

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل به رونمایی از کتاب «سیر تحول معرق در ایران» اثر رضا یوسف‌خانی اشاره کرد و گفت: آثار فاخر نویسندگان بومی حمایت خواهد شد.

کتاب «سیر تحول معرق در ایران» رونمایی شد

رباب عزیزخانی اظهار کرد: این کتاب اثر رضا یوسف‌خانی از نویسندگان بومی و ارزنده استان اردبیل بوده که خلاقیت‌ها و هنرهای بومی و محلی مردم استان اردبیل را تحلیل می‌کند.

وی افزود: این کتاب جزء آثار ارزنده‌ای بوده که می‌تواند در راستای کارآفرینی جوانان و زنان خانه‌دار مفید واقع شده و نقش مهم خود را در مسیر اشتغال و رونق اقتصادی و افزایش مهارت‌آموزی علاقه‌مندان ایفا کند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل تصریح کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های فرهنگی که توسط اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل نیز دنبال خواهد شد، حمایت از نویسندگان بومی بوده تا با در اولویت قراردادن توجه و حمایت از چنین نویسندگانی مسیر را برای شکوفایی استعدادها و توانایی اهالی فرهنگ و هنر استان هموار کنیم.

عزیزخانی توضیح داد: به منظور معرفی هر چه بهتر آثار تألیف شده توسط هنرمندان اردبیلیحمایت و توجه به آثار فاخر از جمله مهمترین اولویت‌های درنظر گرفته شده در مدیریت کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل خواهد بود و در این راستا از تمامی ظرفیت‌های موجود بهره خواهیم برد.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی یادآور شد: اجرای برنامه‌های فرهنگی در راستای «رونمایی از کتاب‌های فاخر» از جمله راهکارهای مناسب برای شناساندن هر چه بهتر آثار تازه تألیف شده به علاقه‌مندان بوده و در کنار آن اقدامی فرهنگی برای ترویج مطالعه و کتابخوانی نیز خواهد بود.