سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

کتابخانه‌های عمومی به نام مفاخر استان اردبیل نامگذاری شود - خبر

 

 

کتابخانه‌های عمومی به نام مفاخر استان اردبیل نامگذاری شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: کتابخانه‌های عمومی به نام مفاخر استان اردبیل نامگذاری شود.

کتابخانه‌های عمومی به نام مفاخر استان اردبیل نامگذاری شود

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ناصر نصیری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان گفت: باید کتابخانه‌های عمومی استان بنام مفاخر بومی استان نامگذاری شود و از این پس در افتتاح طرح‌های جدید باید به این مهم توجه شود.
 
وی افزود: این نامگذاری باعث معرفی هرچه بیشتر مفاخر استان به نسل جدید و ماندگاری نام و یاد بزرگان عرصه‌های مختلف علمی، ادبی، هنری وفرهنگی می‌شود.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: فرمانداران باید در زمینه طرح‌های نیمه تمام کتابخانه‌های عمومی توجه بیشتری داشته باشند تا مردم بتوانند از خدمات فرهنگی این مراکز هر چه زودتر بهره‌مند شوند.
 
نصیری بیان کرد: تکمیل و راه اندازی سالن همایش کتابخانه مرکزی اردبیل کمبود‌های موجود در خصوص سالن‌های بزرگ اجتماعات جهت برگزاری همایش‌های استانی وکشوری را تاحدودی برطرف می‌کند.
 
وی گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی درتقویم فرهنگی کشور، رویداد مهمی است و همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در برگزاری این جشنواره باعث هم افزایی و تجمیع پتانسیل دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی در جهت برگزاری احسن یک رویداد فرهنگی شده است.