جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

کاهش ۸۰ درصدی سفرهای نوروزی به اردبیل؛ مبادی ‌ورودی ویژه کنترل می‌شود‌ - خبر

 

 

کاهش ۸۰ درصدی سفرهای نوروزی به اردبیل؛ مبادی ‌ورودی ویژه کنترل می‌شود‌

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل از کاهش ۷۰ تا ۸۰ درصدی سفرهای نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: مبادی و خروجی استان به صورت ویژه کنترل می‌شود.

کاهش ۸۰ درصدی سفرهای نوروزی به اردبیل؛ مبادی ‌ورودی ویژه کنترل می‌شود‌
بهروز ندایی گفت: میانگین سفرهای نوروزی به استان اردبیل در حال‌حاضر 20 درصد بوده و این میزان نسبت به مدت مشابه نوروز گذشته کاهش 70 درصدی را نشان می‌دهد.
 
وی با اشاره به اینکه مبادی و خروجی استان اردبیل به صورت ویژه توسط ماموران راهداری و ماموران سلامت استان کنترل می‌شوند، افزود: ورود یا خروج از استان اردبیل به شدت تحت نظر بوده و تمام خودروها با پلاک‌های غیربومی که قصد سفر به استان اردبیل را دارند در ورودی استان غربالگری و از نظر تب‌سنجی کنترل می‌شوند.
 
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل تصریح کرد: هم‌اکنون هیچ یک از مراکز گردشگری، اقامتی یا تفریحی استان به گردشگرانی که قصد سفر به استان اردبیل را دارند، خدماتی ارائه نخواهند کرد به همین جهت از تمام عزیزانی که در برنامه سفر نوروزی خود مقصد خود را اردبیل انتخاب کرده‌اند تقاضا داریم به جهت رفاه و آسایش خود و هم‌وطنان از سفر به این استان صرف‌نظر کنند.
 
ندایی گفت: هر روزه نیروهای راهداری و سلامت در ورودی استان استقرار یافته و مسافرانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان را دارند به خوبی غربالگری کرده و هشدارهای مراقبتی و بهداشتی لازم را به آنان ارائه می‌دهند.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی از تمام هم‌وطنان خواست تا سفرهای خود به استان اردبیل را تا اطلاع بعدی به تعویق بیاندازند تا بتوانیم با موفقیت هرچه بهتر ویروس شایع در کشور را شکست داده و دوباره شاهد ترددهای بین شهری و استانی در سطح کشور باشیم.