جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

کاهش ۷۵ درصدی ورود گردشگر به شهرستان خلخال - خبر

 

 

کاهش ۷۵ درصدی ورود گردشگر به شهرستان خلخال

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال گفت: در هفته اول نوروز ۹۹ شاهد کاهش ۷۵ درصدی ورود گردشگران به شهرستان خلخال هستیم.

کاهش ۷۵ درصدی ورود گردشگر به شهرستان خلخال

معروف خسروی اظهار کرد: در هفته اول نوروز ۹۹ شاهد کاهش ۷۵ درصدی ورود گردشگران به شهرستان خلخال هستیم که اطلاع‌رسانی‌های انجام شده از سوی مرکز اطلاعات راه‌ها و اداره کل حمل و نقل جاده‌ای استان و روابط عمومی راهداری خلخال در این امر مؤثر است.

وی افزود: در محورهای مواصلاتی شهرستان خلخال ۳ دوربین تردد شمار وجود دارد که این دوربین‌های تردد شمار در جاده‌های خلخال به اسالم، خلخال به شاهرود و خلخال به فیروز آباد در ابتدای جاده اردبیل به سرچم نصب و تردد لحظه‌ای را ثبت می‌کنند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال ادامه داد: به دلیل پیشگیری از ورود بیماران کرونایی از استان گیلان، محور خلخال به اسالم از یک هفته پیش کاملاً مسدود شده و هیچ ترددی به استان گیلان از سمت خلخال نداریم.

خسروی ضمن مثبت ارزیابی کردن توجه مردم به هشدارهای پزشکی و بهداشتی، بیان کرد: کاهش سفرها موجب کندی روند سرایت بیماری کرونا شده و در محورهای مواصلاتی خلخال به شهرستان کوثر و شهرستان اردبیل ایستگاه‌های کنترل کرونا با همکاری دانشکده علوم پزشکی و جمعیت هلال احمر در حال کنترل خودرو‌های ورود به شهرستان هستند.