جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

کاهش فرایند اداری برای جذب سرمایه گذاری - خبر

 

 

کاهش فرایند اداری برای جذب سرمایه گذاری

استاندار اردبیل گفت: تمامی دستگاه های اجرایی باید در راستای کاهش فرایند اداری برای جذب سرمایه گذاری و تسریع در روند اشتغال تلاش کنند.

کاهش فرایند اداری برای جذب سرمایه گذاری
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنام جو در جلسه کارگروه اشتغال استان افزود: همه دستگاکاهش فرایند اداری برای جذب سرمایه گذاریه های اجرایی باید پیشنهادهای لازم در راستای کاهش حتی یک مرحله از فرایندهای اداری اضافه در زمینه ایجاد اشتغال در استان را استخراج و ارائه دهند.
 
وی بیان کرد: در سالجاری تلاش برای ایجاد اشتغال واقعی در هر یک از دستگاه های اجرایی با جدیت دنبال می شود و همه دستگاه ها موظف به ایجاد اشتغال واقعی بر اساس توان باشند.
 
استاندار اردبیل ادامه داد : اطلاع رسانی اشتغال انجام گرفته در دستگاه های اجرایی باید به نحو صحیحی انجام شود و همه مردم از جزئیات این اشتغال ها آگاه شوند.
 
وی با اشاره به وجود مشکلات اقتصادی و کم شدن قدرت خرید مردم ، بیکاری را از جمله مهم ترین مشکلات خانواده های استان دانست و گفت: سرمایه گذاران به عنوان محور اصلی ایجاد اشتغال هستند و مسئولان به عنوان تسهیل کننده باید وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.
 
بهنام جو ادامه داد : در بیشتر خانواده ها افراد بیکاری وجود دارند که وظیفه مسوولان تسهیل روند سرمایه گذاری و اشتغالزایی برای این جوانان است.