جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

کانون طلاب جمعیت هلال احمر در اردبیل تشکیل می‌شود - خبر

 

 

کانون طلاب جمعیت هلال احمر در اردبیل تشکیل می‌شود

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمر استان اردبیل از تشکیل کانون طلاب جمعیت هلال احمر در سطح استان اردبیل خبر داد.

کانون طلاب جمعیت هلال احمر در اردبیل تشکیل می‌شود
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حجت السلام سیدعلی فاطمی نیا، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمر استان اردبیل در نشست هم اندیشی اعضای شورای اجرایی کانون‌های طلاب استان اردبیل با بیان این مطلب گفت: در زمان وقوع حوادث طبیعی و غیرطبیعی حادثه دیدگان علاوه بر امدادرسانی نیاز به کمک‌های روحی و روانی هم دارند.
 
او ادامه داد: با تشکیل کانون‌های طلاب و عضوگیری در این کانون ها، طلاب می‌توانند در حین حادثه و پس از حادثه فعالیت داشته باشند و این فعالیت را در زمان آرامش هم بسط دهند.
 
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه جمعیت هلال احمر استان اردبیل در ادامه بر تعامل بین کانون طلاب حوزه‌های علمیه و جمعیت هلال احمر تاکید کرد و افزود: تشکیل کانون طلاب حوزه علمیه امام صادق (ع)، تلاش و پیگیری تشکیل کانون طلاب در حوزه علمیه خلخال و ترویج برنامه‌های آموزشی جهت آموزش طلاب باید در راس برنامه‌ها قرار بگیرد.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: هفته گذشته طی نشست با امام جمعه خلخال مقرر شد در این شهرستان کانون طلاب جمعیت هلال احمر را فعال کنیم.
 
رامین معبودی با بیان اینکه طلاب می‌توانند در تمامی برنامه‌های جمعیت هلال احمر نقش آفرینی کنند، تصریح کرد: جمعیت هلال احمر استان اردبیل آماده است تمامی امکانات لازم را برای فعالیت و حضور پرشور طلاب در برنامه‌ها و کارگاه‌های طلاب فراهم کند.
 
او ابراز امیدواری کرد: کانون طلاب باید بیش از پیش فعال باشد و این فعالیت می‌تواند در تمامی طول سال انجام شود و تنها محدود به زمان حادثه نباشد.