جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

کارگران و کارفرمایان اردبیلی در بحران کرونا ۱۵۰۰ بسته معیشتی توزیع کردند - خبر

 

 

کارگران و کارفرمایان اردبیلی در بحران کرونا ۱۵۰۰ بسته معیشتی توزیع کردند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اعلام کرد: تعداد ۱۵۰۰ بسته غذایی طی پنج ماه گذشته در قالب کمک مومنانه توسط کارگران و کارفرمایان اردبیلی تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.

کارگران و کارفرمایان اردبیلی در بحران کرونا ۱۵۰۰ بسته معیشتی توزیع کردند

قاسم رحیمی گفت: با مجاهدت کارگران و همکاری کارفرمایان، در ایام شیوع ویروس کرونا، برنامه "شیفت ایثار" در کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی استان در حال اجراست.

وی بیان کرد: در قالب این برنامه، کارگران داوطلبانه مبلغ دستمزد یک ساعت تا یک روز خود را با تهیه سبد معیشتی در اختیار نیازمندان قرار می‌دهند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل اضافه کرد: پویش جشن دست یاریگر عنوان برنامه‌ای دیگر با هدف ترغیب تولیدکنندگان و کارفرمایان برای کمک به نیازمندان و آسیب‌دیدگان کرونا است تا در قالب آن، خیرین و تولیدکنندگان کمک‌های مؤمنانه خود را به دست نیازمندان برسانند.

وی اظهارداشت: کارگران در شرایط سختی که بیماری کرونا همه چیز را تحت تاثیر قرار داده، با همدلی و رشادت و با تمام توان برای پاسداری از چرخه زندگی مردم لحظه‌ای دست از کار نکشیده و برای حفظ سلامتی شهروندان در قالب ساخت و تهیه اقلام بهداشتی سینه سپر کردند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل نیز در این مراسم با بیان اینکه دستگیری از نیازمندان در جامعه اسلامی همواره وجود داشته و مورد تحسین بوده است، گفت: در بحران کرونا ملت بزرگ ایران اسلامی و استان اردبیل با کمک‌ به نیازمندان واقعا شاهکار کردند.