جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

کارگاه عملی کاریکاتور «ایران آینده» در حوزه هنری اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

کارگاه عملی کاریکاتور «ایران آینده» در حوزه هنری اردبیل برگزار می‌شود

معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اردبیل گفت: کارگاه عملی کاریکاتور «ایران آینده» در حوزه هنری استان اردبیل با محوریت اصلی جشنواره هنری ایران آینده در چشم‌انداز 1404 برگزار می‌شود.

کارگاه عملی کاریکاتور «ایران آینده» در حوزه هنری اردبیل برگزار می‌شود

 حسین آزاد در نشست با هنرمندان کارتونیست استان اردبیل با هدف تبیین و ترویج سند چشم‌انداز ایران 1404 اظهار کرد: جشنواره هنری ایران 1404 در محورهای خلاقیت و نوآوری، بهره‌گیری از فناوری و اطلاعات، مدیریت استراتژیک و تولید محتوای هنری توسط حوزه هنری کشور برگزار می‌شود و به تبع آن حوزه هنری استان اردبیل نیز برای حضور پرشور در این جشنواره ملی برنامه‌ریزی‌هایی کرده است.

وی گفت: نگاه امیدوارانه به قضیه موجب حرکت به سمت جلو شده و منجر به نتیجه خوب و مثبت خواهد شد و انتقال این اندیشه و فکر مثبت به نسل آینده پیشرفت و شکوفایی در جامعه را به همراه خواهد داشت.

معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اردبیل بیان کرد: با توجه به تجربه خوب و تولید آثار کیفی در نحوه برگزاری کارگاه گرافیک طلوع که با همین موضوع در 27 بهمن ماه سال جاری برگزار شد، از هنرمندان رشته کاریکاتور نیز درخواست شد تا در چند مرحله، طرح‌ها و اتودهای اولیه خود را با راهنمایی و مشورت‌های اساتید این رشته به پیش ببرند که موجب تولید آثار در سطح و کیفیت بالا شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، آزاد در پایان سخنان خود افزود:‌ ورک‌شاپ کاریکاتور «ایران آینده» روز جمعه 8 اسفند ماه 93 با موضوع ایران آینده در چشم‌انداز 1404 در مرکز آموزش حوزه هنری استان برگزار خواهد شد.