جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

کارگاه‌ تخصصی ووشو در شهرستان‌های اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

کارگاه‌ تخصصی ووشو در شهرستان‌های اردبیل برگزار می‌شود

دبیر هیأت ووشوی استان اردبیل گفت: کارگاه تخصصی ووشو در شهرهای مستعد اردبیل برگزار خواهد شد.

کارگاه‌ تخصصی ووشو در شهرستان‌های اردبیل برگزار می‌شود
رامین عالی‌نژاد اظهار کرد: برگزاری کارگاه‌های تخصصی لازمه کسب موفقیت در هر رشته ورزشی بوده و هیأت ووشوی استان اردبیل با توجه به اهمیت ویژه این موضوع در طول سال کلاس‌های مختلف آموزشی را در نظر گرفته است.
 
وی به سانداکاران شاخص اردبیلی که در رقابت‌های جهانی خوش درخشیده و پرچم مقدس کشورمان را به اهتزاز درآوردند اشاره کرد و افزود: در سالیان اخیر ووشوی استان اردبیل به افتخارآفرینی‌های متعددی در مسابقات مختلف ملی و باشگاهی دست یافته و مطمئنا با رویه پیش‌رو کسب دیگر نتایج ارزشمند در سطوح مختلف تداوم خواهد یافت.
 
دبیر هیأت ووشوی استان اردبیل یادآور شد: شکوفایی استعدادهای ناب ورزشی با انجام استعدادیابی صحیح از سنین پایه محقق خواهد شد و برای توان‌افزایی مناسب ووشوکاران اردبیلی برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی و انجام استعدادیابی در مقاطع مختلف سنی درنظر گرفته شده است.
 
عالی‌نژاد عنوان کرد: نگاه ویژه‌ای به شهرهایی از استان که دارای توان مناسبی برای قهرمانی و مدال‌آوری در مسابقات ملی و باشگاهی دارند وجود داشته و در تلاش خواهیم بود تا با آغاز سال جدید این قبیل از کلاس‌های آموزشی و استعدادیابی در دیگر شهرهای کشور نیز انجام شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی بر ضرورت قدردانی از قهرمانان ورزشی برای ایجاد انگیزه مضاعف در ادامه تمرینات و کسب موفقیت‌های بیشتر تأکید کرد و یادآور شد: با حضور مربی تیم ملی ووشو در اردبیل از مدال‌آوران و قهرمانان ووشوی استان در شهر عنبران نمین تجلیل به عمل آمد.