رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

کاروان راهیان نور ورزشکاران اردبیلی به مناطق عملیاتی اعزام می‌شود - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کاروان راهیان نور ورزشکاران اردبیلی به مناطق عملیاتی اعزام می‌شود

کاروان راهیان نور ورزشکاران اردبیلی به مناطق عملیاتی اعزام می‌شود


رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل گفت: کاروان راهیان نور ورزشکاران اردبیلی به مناطق عملیاتی اعزام می‌شود.

کاروان راهیان نور ورزشکاران اردبیلی به مناطق عملیاتی اعزام می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مهدی مهدی‌زاده در جلسه هماهنگی اعزام کاروان راهیان نور ورزشکاران اردبیلی اظهار داشت: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده در ارتباط با اعزام کاروان راهیان نور ورزشکاران به مناطق عملیاتی ورزشکاران، مربیان، داوران، پیشکسوتان عرصه ورزش و سمن‌های مردم نهاد به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می‌شوند.
 
وی با اشاره به این که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه برای هر قشری لازم و اساسی است گفت: برگزاری این اردو به همت اداره کل ورزش و جوانان استان در نظر گرفته شده است که بی‌شک دستاوردهای بسیار مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به دنبال خواهد داشت و انتظار می‌رود در این زمینه متولیان اجرایی با ما نهایت همکاری را داشته باشند.
 
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل گفت: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای والامقام برای ما بسیار حائز اهمیت است و با توجه به این که دشمنان با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم برای کمرنگ کردن آرمان‌های شهدا و فراموش شدن یاد و خاطره شهدا تلاش می‌کنند نیاز است برگزاری اردوهای کاروان راهیان نور ورزشکاران در استان تداوم یابد.
 
وی اظهار کرد: اعزام کاروان راهیان نور بسیج ورزشکاران اردبیل به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته در دستور کار قرار گرفته و به منظور آشنایی ورزشکاران با آرمان‌های شهدای والامقام و دفاع مقدس است.
 
مهدی‌زاده تصریح کرد: تاریخ اعزام ورزشکاران به اردوی راهیان نور 6 شهریور ماه امسال در نظر گرفته شده و علاقه‌مندان برای حضور در این اردو می‌توانند به آدرس میدان ورزش، ساختمان اداره کل ورزش و جوانان استان و سازمان بسیج ورزشکاران استان مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 33230073 تماس بگیرند.