جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

کارخانه قطعات بتنی شهرداری خلخال افتتاح شد - خبر

 

 

کارخانه قطعات بتنی شهرداری خلخال افتتاح شد

با حضور فرماندار خلخال کارخانه قطعات بتنی با تولید روزانه 1200 قطعه پازل به بهره‌برداری رسید.

کارخانه قطعات بتنی شهرداری خلخال افتتاح شد

صبح امروز با حضور فرماندار و شهردار خلخال و اعضای شورای اسلامی شهر خلخال کارخانه قطعات بتنی شهرداری خلخال در جاده علی‌آباد به اردبیل افتتاح شد.

علی نظری شیخ‌احمد فرماندار خلخال در مراسم افتتاح این واحد تولیدی ضمن مطلوب عنوان کردن این واحد تولیدی بتن در خلخال و سرمایه‌گذاری شهرداری خلخال برای درآمدزایی ثابت گفت: برای این واحد تولیدی یک واحد خشک کن نیز نیاز است که تولیدات بعد از مرحله تولید در چرخه خشک کن و بسته‌بندی قرار گرفته و برای تحویل به مشتریان آماده شود.

وی اظهار امیدواری کرد که شهرداری بتواند از لحاظ درآمدی به خودکفایی دست یابد.

فرماندار خلخال در بازدید از قسمت‌های مختلف این واحد تولیدی نیز گفت: این واحد با تولیدات بتنی می‌تواند نیازهای عمده شهرداری‌های شهرستان‌های همجوار را نیز تامین کند.

وی از تلاش‌های شهردار و شورای اسلامی شهر خلخال به لحاظ برنامه‌ریزی در جهت سوق دادن شهرداری به درآمدزایی ثابت تقدیر کرد.

در این مراسم شهردار خلخال، خودکفایی شهرداری خلخال را یکی از اولویت‌های شهرداری و اعضای شورای دوره چهارم شهر خلخال عنوان کرد و گفت: این کارخانه با هدف تولید قطعات بتنی و درآمدزایی ثابت برای شهرداری خلخال احداث و بیش از 4 میلیارد تومان هزینه برای احداث این واحد تولیدی قطعات بتنی صرف شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی درویشی بیان کرد: روزانه این واحد تولیدی بین یک هزار تا یک هزار و 200 پازل و قطعات بتنی تولید می‌کند که روزانه 2 میلیون تومان برای شهرداری درآمدزایی دارد.