سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

کئف احوال - نمایش محتوای صدا

 

 

کئف احوال

 تهیه کنندگان: وحید مهارتی، احمد محمدیان

گوینده: گیتا صحت، سولمازملکی

گوینده معین:سید حسین سید موسوی

صدابردار: قاسم لطفی

کئف احوال عنوان برنامه ای است که هر روز به جز ایام تعطیل راس ساعت 8:35 به مدت 50 دقیقه از صدای مرکز اردبیل تولید و پخش می شود.

اجرای برنامه برعهده یک مجری خواهد بود. این برنامه از سه ویژگی: تازگی محتوا، ریتم تند، شادابی برخوردار خواهد بود. مجری تلاش خواهد کرد با لحن شاد و صمیمی برنامه را اجرا کرده در مخاطبان تاثیر مثبت بگذارد.

مطالب نوشتاری، برنامه متناسب با حال و هوای صبحگاهی، امید بخش و در جهت تقویت مثبت اندیشی است.آشنایی با ملل از بخشهای جذاب برنامه است. در این بخش، ضمن آشنایی اجمالی و مختصر با یکی از کشورها و ملل جهان، یک نکته شنیدنی و جالب درباره آن دیار، ارائه و در نهایت یک قطعه موسیقی مربوط به کشور مورد نظر پخش می شود.

اخبار روز کشور و استان با محوریت خبرهای نرم و نیز اخبار مورد نیاز مردم استان با اجرای گوینده معین به اطلاع مخاطبان می رسد. همچنین مخاطبان این برنامه می توانند از آخرین وضعیت هوا و جاده های استان و در صورت لزوم وضعیت ترافیک، پرواز و بورس مطلع شوند.

ویژگی بارز این برنامه پخش قطعات موسیقی است. در هر برنامه حداقل پنج قطعه موسیقی به انتخاب تهیه کننده و یا درخواست مخاطبان، پخش می شود. این قطعات شامل: موسیقی های آذری، فارسی اعم ازسنتی شاد، پاپ و محلی است.

در بخش پایانی برنامه، پیامک و تلفن مخاطبان با مضمون تبریک سالروز تولد، سالروز ازدواج، پایان خدمت سربازی، قهرمانی ورزش، استخدام و دیگر موفقیتهای زندگی هم چنین تشکر و قدردانی اعضای خانواده و شهروندان در مشاغل مختلف، پخش می شود.

 

سال تولید: 1398


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ