حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۸

چهار برابر شدن اعتبارات حوزه راه سازی - خبر

 

 

چهار برابر شدن اعتبارات حوزه راه سازی

استاندار اردبیل از افزایش چهار برابری اعتبارات حوزه راه سازی در استان خبر داد.

چهار برابر شدن اعتبارات حوزه راه سازی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنامجو در سفر امروز خود به خلخال با اعلام این خبر گفتچهار برابر شدن اعتبارات حوزه راهسازی: اعتبارات حوزه راهسازی در استان از 16 میلیارد تومان در سال گذشته به 70 میلیارد در سالجاری افزایش یافته است و 4 برابر شدن اعتبارات این بخش نشان دهنده توجه به توسعه راههای استان است.
 
در این سفر که معاون امور عمرانی استانداری ، مدیر کل راه وشهرسازی و نماینده مردم خلخال وکوثر در مجلس شورای اسلامی بهنامجو را همراهی می کردند ، استاندار اردبیل از برخی طرح های در دست اجرا بازدید کرد.
 
بهنامجو با اشاره به وجود بیش از 130 کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل گفت: تکمیل جاده در دست احداث خلخال-کلور- درام در الویت است و امسال 19 میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه اختصاص یافته است.
 
وی تکمیل جاده شال - ماجولان - ماسوله را دومین پروژه مهم بخش راهسازی در شهرستان خلخال برشمرد و افزود : در حال حاضر سرمایه گذاری در چندین پروژه گردشگری در ازناو خلخال ، پل معلق و مجموعه تفرجگاهی اندبیل در حال پیگیری هستند و با تکمیل آنها صنعت گردشگری شهرستان خلخال متحول خواهد شد.
 
استاندار اردبیل در بازدید از پروژه راه اصلی خلخال به اسالم که قبلا راه فرعی بود گفت: این جاده نیز با صرف اعتبار بیش از 13 میلیارد تومان به طول 18 کیلومتر در حوزه استحفاظی شهرستان خلخال به راه اصلی تبدیل شده است .
 
استاندار اردبیل سپس از کمربندی شهر خلخال در انتهای جاده خلخال به فیروز بازدید کرد و گفت: این کمربندی 5/5 کیلومتر طول دارد که 3 کیلومتر آن آماده آسفالت است .