سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

چهارمین کلینیک ویژه خدمات درمانی مناطق کم‌برخوردار در اردبیل به بهره‌برداری رسید - خبر

 

 

چهارمین کلینیک ویژه خدمات درمانی مناطق کم‌برخوردار در اردبیل به بهره‌برداری رسید

چهارمین کلینیک ویژه خدمات درمانی مناطق کم‌برخودار اردبیل با عنوان کلینیک تخصصی« امام علی(ع) » در ۳۱۰۰ متر مربع، هزینه کرد ۷ میلیارد تومان و استقرار ۱۱ رشته پزشکی در شهرک کارشناسان به بهره‌برداری رسید.

چهارمین کلینیک ویژه خدمات درمانی مناطق کم‌برخوردار در اردبیل به بهره‌برداری رسید
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از این پروژه اظهار داشت: کلینیک‌های درمانی در حاشیه شهرها و مناطق محروم و با هدف توزیع خدمات درمانی و عدالت در دریافت خدمات راه‌اندازی می‌شود.
 
قدرت اخوان اکبری تصریح کرد: تعدادی از کلینیک‌ها در داخل بیمارستان و برخی در خارج از بیمارستان احداث می‌شود که تاکنون چهار کلینیک در مرکز استان  و در خارج از بیمارستان راه‌اندازی شده و خدمات آن در بعد از ظهرها ارائه می‌شود.
 
وی با بیان اینکه 11 رشته پزشکی از جمله مغز و اعصاب، قلب و عروق، گوارش بزرگسالان، گوارش کودکان، جراحی عمومی، بیماری های کلیوی، خون، چشم و ارتوپدی در کلینیک تخصصی امام علی (ع)  دایر شده است، گفت: خدمات با تعرفه دولتی تعریف شده  و تمامی بیمه‌ها از جمله بیمه سلامت مورد پذیرش است.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان افزود: تعرفه ویزیت پزشک متخصص 4800 تومان و تعرفه ویزیت پزشک فوق تخصص 5800 تومان است و به زودی پزشکان رشته‌های دیگری نیز در این کلینیک مستقر خواهند شد.