حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۷

چهارمين جشنواره زمستانی سرعين فردا در سرعین آغاز می شود - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

چهارمين جشنواره زمستانی سرعين فردا در سرعین آغاز می شود

دبير چهارمين جشنواره زمستانی سرعين با بيان اينکه چهارمين جشنواره زمستانی سرعين از اول لغايت پانزدهم بهمن برگزار می ‌شود گفت: زيرساخت‌های جذب گردشگران زمستانی در سرعين فراهم شده است.

چهارمين جشنواره زمستانی سرعين فردا در سرعین آغاز می شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رضا زنده‌دل افزود: چهارمين جشنواره زمستانی سرعين با هدف معرفی قابليت‌ها و ظرفيت‌های گردشگری شهر سرعين در فصل زمستان برگزار می ‌شود.

وی با اشاره به اينکه اين جشنواره از يکم لغايت پانزدهم بهمن‌ماه در سرعين برگزار خواهد شد گفت: يکی از ويژگی های چهارمين جشنواره زمستانی شهر سرعين، عدم استفاده از پيمانکار بخش‌خصوصی برای برگزاری اين رويداد بوده و چهارمين جشنواره زمستانی سرعين با همکاری نهادهای مختلف برگزار می ‌شود.

شهردار سرعين افزود: اين جشنواره با همکاری اصناف و بازاريان، جامعه هتل‌داران،‌ جامعه آب‌های معدنی، فرمانداری، شورای شهر و شهرداری سرعين انجام می ‌شود و" لذت زمستانه در شهر چشمه‌های بهشتی" به عنوان شعار اين جشنواره انتخاب شده است.

زنده‌دل تصريح کرد: برنامه‌هايی شاد همراه با سخنرانی ‌ها و اهدای جوايز در قالب برگزاری جشنواره زمستانی سرعين به مدت 3 هفته در اين شهر اجرا خواهد شد که از چهره‌های معروف کشوری در حوزه سينما، هنر و خوانندگی برای شور و اشتياق بخشيدن در اين جشنواره به منظور حضور در سرعين دعوت به عمل می آيد.

وی بيان کرد: برگزاری جشنواره زمستانی سرعين نقش بسيار مهمی در راستای جذب گردشگر در فصل زمستان دارد به طوری که سعی می ‌کنيم با برگزاری اين جشواره حضور مسافران در شهر سرعين را به تمامی فصول سال توسعه دهيم تا بخش خصوصی و سرمايه‌گذاران اين شهر نير در ايام زمستان از وجود مسافر و گردشگر بهره‌مند شوند.