سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

پیگیری مشکلات ورزشکاران جانباز و معلول اردبیلی برای تقویت فعالیت‌های ورزشی - خبر

 

 

پیگیری مشکلات ورزشکاران جانباز و معلول اردبیلی برای تقویت فعالیت‌های ورزشی

استاندار اردبیل گفت: ما تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا موانع و مشکلات پیش‌روی ورزش جانبازان و معلولان که همواره برای کشور و این استان افتخارآفرین بوده‌اند، برطرف شود.

پیگیری مشکلات ورزشکاران جانباز و معلول اردبیلی برای تقویت فعالیت‌های ورزشی

 

مجید خدابخش بیان کرد: براساس قوانین و مقررات باید ورزشکاران جانباز و معلول از شرایط مناسب و مساعد برای ورزش همگانی و قهرمانی بهره‌مند شوند تا امکان حضور موفق آنها در عرصه‌های مختلف به ویژه میادین ورزشی ملی و بین‌المللی فراهم آید.
 
وی موفقیت ورزشکاران جانباز و معلول این استان را در مسابقات پارالمپیک ریو یادآور شد و تصریح کرد: این قهرمانی‌ها و افتخارات ورزش جانبازان و معلولان این استان را در سطح جهانی و ملی پرآوازه کرده و کارنامه درخشانی از توانمندی آنها را به نمایش گذاشته است.
 
استاندار اردبیل با یادآوری اینکه ورزش و جوانان باید در اختصاص فضا و سالن‌های ورزشی برای این ورزشکاران توانمند ورود موفقی را داشته باشد، اضافه کرد: در شهر اردبیل نسبت به تأمین سالن ورزشی شهید برزگر برای معلولان و جانبازان اقدامات خوب و مناسبی انجام شده است.
 
خدابخش با یادآوری اینکه بیش از هر زمان دیگر باید ورزش مربوط به جانبازان و معلولان تقویت شده و از توان آنها برای حضور در مسابقات و رقابت‌های مختلف استفاده شود، افزود: ورزش جانبازان و معلولان شرایط خاصی را دارد که امیدواریم رئیس این هیأت با پشتیبانی ورزش و جوانان بتواند بهترین فضا و رویکرد توسعه‌ای را در این حوزه به وجود آورد.
 
در این نشست رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان بیان کرد:‌ در حال حاضر ورزشکاران جانباز و معلول ما در 14 رشته ورزشی به رغم کمبود امکانات و فضا برنامه‌های ورزشی متنوع خود را انجام می‌دهند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، سید حمید موسوی اضافه کرد: با همراهی مسؤولان استانی به ویژه عنایت خاص استاندار اردبیل ما از سالن ورزشی شهید برزگر به صورت اختصاصی استفاده می‌کنیم که امیدواریم روند کار به گونه‌ای باشد تا بتوان حرکت‌های خوب و تأثیرگذاری را در موفقیت ورزشکاران جانباز و معلول شاهد باشیم.