سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

پیگیری اعتبارات ۱۳۰ میلیارد تومانی مصوب برای شهرستان اردبیل - خبر

 

 

پیگیری اعتبارات ۱۳۰ میلیارد تومانی مصوب برای شهرستان اردبیل

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیر تخصیص اعتبارات ۱۳۰ میلیارد تومانی مصوب در جلسه با مسؤولان کشوری برای شهرستان اردبیل هستیم.

پیگیری اعتبارات ۱۳۰ میلیارد تومانی مصوب برای شهرستان اردبیل

علی نیکزاد ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به‌دنبال تصویب اعتبارات ۱۳۰ میلیارد تومانی برای شهرستان اردبیل طی جلسه با مسؤولان کشوری، پیگیر تخصیص این اعتبارات هستیم.

وی افزود: این اعتبارات در جلسه‌ای که طی آبان امسال در محل کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با حضور مسؤولانی از وزارت‌خانه‌ها و نهادهای مختلف و همچنین استاندار اردبیل تشکیل شده بود، تصویب و صورت‌جلسه‌ای برای آن تنظیم شده است.

مصوباتی در حوز‌‌ه‌های مختلف برای شهرستان اردبیل

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مصوبات این جلسه مربوط به حوزه‌های مختلفی مانند آب و فاضلاب، آب منطقه‌ای، شهرک‌های صنعتی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری‌ها، جهاد کشاورزی، تسهیلات بانکی، منابع طبیعی و راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بود.

نیکزاد بیان کرد: کارهای مربوط به آب و فاضلاب و وزارت نیرو در صورت‌جلسه مذکور دچار عقب‌ماندگی است که به‌زودی طی جلسه‌ای در مجلس با حضور مسؤولان کشوری حوزه آب، این مسایل بررسی می‌شود.