جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

پیشرفت پل قدس اردبیل باید برای مردم ملموس باشد - خبر

 

 

پیشرفت پل قدس اردبیل باید برای مردم ملموس باشد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت:پل قدس یک پروژه زیر ساختی است و با تامین اعتباری که انجام شده پیشرفت فیزیکی آن باید برای عموم ملموس باشد.

پیشرفت پل قدس اردبیل باید برای مردم ملموس باشد

فرزاد قلندری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل در جریان بازدید از پروژه پل قدس اردبیل گفت: با تزریق منابع مالی که با پیگیری استاندار اردبیل و با نظر مساعد رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور انجام شده است مردم انتظار دارند پیشرفت پروژه شدت قابل توجهی داشته باشد.

او با بیان اینکه برای تامین و تهیه مصالح مورد نیاز، مبلغ ۳۶ میلیارد تومان دیگر نیاز است افزود: با قولی که رییس سازمان برنامه و بودجه داده است با پیگیری‌های استاندار اردبیل و مدیریت برنامه ریزی استان تا پایان سال محقق می‌شود و مجموعه استانداری اردبیل آمادگی انجام هر اقدامی برای به سرانجام رسیدن این پروژه را دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل با تاکید بر اینکه باید شهرداری و پیمانکار پروژه برای هر روز کاری خود برنامه مشخص داشته باشند، افزود: مشاور پروژه پل قدس یک برنامه زمان بندی در کارگاه نصب کند و روند اجرای پروژه، وضعیت موجود و پیشرفت فیزیکی جبهه‌های مختلف را مشخص کند.

قلندری ادامه داد: این پروژه تنها پروژه شهرداری نیست بلکه تمام دستگاه‌های متولی با محوریت فرمانداری باید در اجرا و تکمیل آن اهتمام داشته باشند.

او با اشاره به اینکه تمام دستگاه‌های متولی اجرای این پروژه را در اولویت کاری خود قرار دهند تصریح کرد: برنامه ریزی در اجرای پل قدس بصورت علمی و فنی باشد و این پروژه نیاز به هماهنگی تمام دستگاه‌های اجرایی دارد و همه ما جهت گشایش ترافیکی باید با افزایش نیروی کاری و دستگاه‌های سبک و سنگین نهایت توان خود را قبل شروع بارش برف بکار گیریم چرا که همه ما مالک فرایند این پروژه هستیم و انجام این کار تنها از توان شهرداری خارج است و باید بیشتر تلاش کنیم تا گره ترافیکی شهر باز شود.