سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی طرح آبرسانی به نمین و عنبران - خبر

 

 

پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی طرح آبرسانی به نمین و عنبران

استاندار اردبیل گفت: ۲۱ کیلومتر از ۲۵ کیلومترخط انتقال این پروژه به سمت شهر نمین و عنبران اجرا شده و کل پروژه حدود ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی طرح آبرسانی به نمین و عنبران

اکبر بهنام‌جو صبح امروز در بازدید از روند اجرای پروژه آبرسانی به شهرهای نمین و عنبران اظهار کرد: ۲۱ کیلومتر از ۲۵ کیلومترخط انتقال این پروژه به سمت شهر نمین و عنبران اجرا شده و کل پروژه حدود ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به تامین ۳۰ میلیارد تومان اعتبار از محل سفر رییس جمهوری و محل جهش تولید برای تکمیل این پروژه، افزود: با این اعتبار، ساخت پمپاژ و اتمام خط انتقال در اولویت قرار دارد که با این اقدام از ۱۷۰ لیتر تعیین شده، ۵۵ لیتر در حال انتقال است که حدود ۱۰۰ لیتر افزایش می‌یابد که با این روند برای تابستان سال آینده شهر نمین و عنبران کمبود آب شرب نخواهند داشت.

استاندار اردبیل ضمن ابراز رضایت از روند اجرای طرح تصریح کرد: مردم شهرهای عنبران و نمین سال ها بود دغدغه مشکل آب در بخش های مختلف از جمله در زمینه شرب، بهداشتی و صنعت داشتند خوشبختانه این پروژه با پیگیری و تلاش شرکت آب منطقه ای اردبیل فعال شده و پیشرفت مناسبی را در ماه های اخیر شاهد هستیم.