جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

پیشرفت راه‌آهن و بررسی فروش کشت و صنعت مغان اولویت‌های مجمع نمایندگان اردبیل - خبر

 

 

پیشرفت راه‌آهن و بررسی فروش کشت و صنعت مغان اولویت‌های مجمع نمایندگان اردبیل

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: پیشرفت سریع راه‌آهن اردبیل با افزایش اعتبار این پروژه و بررسی فروش قرارداد کشت و صنعت مغان به‌عنوان اولویت‌های مجمع نمایندگان استان اردبیل در سال‌جاری است.

پیشرفت راه‌آهن و بررسی فروش کشت و صنعت مغان اولویت‌های مجمع نمایندگان اردبیل
سید کاظم موسوی اظهار کرد: راه‌آهن اردبیل جزء مطالبات اصلی مردم استان اردبیل است که افزایش بودجه این پروژه در اولویت اقدامات مجمع نمایندگان استان قرار خواهد گرفت.
 
وی به تضییع حقوق مردم استان در واگذاری مجموعه کشت و صنعت مغان اشاره کرد و افزود: بررسی وضعیت فروش و قرارداد کشت و صنعت مغان به‌صورت جدی توسط مجمع نمایندگان استان اردبیل پیگیری خواهد شد.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل همچنین در اشاره به لزوم ابطال واگذاری کشتارگاه صنعتی اردبیل تصریح کرد: برخی از واگذاری‌های دولتی در ماه‌های گذشته شبهه‌ برانگیز بود که این مهم نیازمند اصلاح و بازنگری دارد.
 
وی با اشاره به دستور رئیس جمهور بر تسریع در واگذاری شرکت‌ها و دارایی‌های دولت و همچنین فروش اموال مازاد بانک‌ها بیان کرد: ضروری است جهت حفظ بیت‌المال و جلوگیری از حیف و میل اموال دولت در واگذاری‌ها شفافیت و اطلاع‌رسانی مناسب صورت گیرد تا فرصت یکسان برای همه در این واگذاری‌ها مهیا شود.
 
موسوی با اشاره به اینکه واگذاری اموال دولتی طبق دستور دولت باید در جهت جهش تولید برای تحقق فرامین رهبری در سال جاری صورت پذیرد، بیان کرد: نحوه واگذاری اموال دولتی در سالیان گذشته در اردبیل چندان شفاف و راضی‌کننده نبوده و تلاش‌ها برای برگرداندن بیت‌المال و لغو قراردادهای واگذاری در حال اقدام است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: نمایندگان مجلس در قبال نسل آینده هم پاسخگو هستند و باید در برابر تاراج، غارت و سهل‌انگاری در حفظ و فروش اموال مردم ناظر باشند و هیچ خطائی در این زمینه پذیرفته نخواهد بود و در صدد جبران کم‌کاری ‌مدیران در خصوصی‌سازی ایام گذشته نیز خواهیم بود.