حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۷

پیروزی قاطع تیم ملی والیبال کشورمان مقابل تیم چین - خبر

 

 

پیروزی قاطع تیم ملی والیبال کشورمان مقابل تیم چین

تیم ملی والیبال کشورمان در دومین بازی خود تیم قدرتمند چین را مغلوب کرد.

پیروزی قاطع تیم ملی والیبال کشورمان مقابل تیم چین

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در ادامه رقابتهای والیبال انتخابی جهان از ساعت 18 امروز تیم تیم ملی کشورمان به مصاف تیم پرقدرت چین رفت که در این مسابقه بلندقامتان کشورمان 3 بر صفر و با نتایج 25 - 21 ، 29 - 27 و 25 - 20 حریف را شکست دادند. تیم ملی والیبال کشورمان در نخستین بازی خود دیروز در سالن رضازاده اردبیل تیم کره جنوبی را 3 بر صفر مغلوب کرد. تیم چین در دو بازی گذشته خود قزاقستان و قطر را مغلوب کرده بود.

امروز تیمهای قطر و قزاقستان نیز به مصاف هم رفتند که این دیدار تیم قطر حریف خود را در 3 گیم متوالی مغلوب کرد. فردا نیز در چهارمین روز این مسابقات تیم های کره جنوبی با چین و ایران با قزاقستان دیدار می کنند.

مسابقات والیبال انتخابی جهان در قاره آسیا در گروه A با شرکت 5 تیم آسیایی ایران ، قطر ، کره جنوبی ، چین و قزاقستان در سالن 6 هزار نفری رضا زاده اردبیل برگزار می شود و دو تیم به رقابتهای جهانی راه خواهند یافت. ایران تاکنون تجربه 5 دوره حضور در مسابقات قهرمانی جهان را دارد.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان 19 شهریور تا 8 مهرماه 1397 با حضور 24 تیم به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار می‌شود.