سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

پیروزی قاطعانه تیم فوتبال شهرداری اردبیل مقابل همنام رشتی ؛ شکست سنگین ذوب‌آهن اردبیل - خبر

 

 

پیروزی قاطعانه تیم فوتبال شهرداری اردبیل مقابل همنام رشتی ؛ شکست سنگین ذوب‌آهن اردبیل

از هفته دوم لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور، ذوب آهن اردبیل با نتیجه 3-0 در مقابل گسترش فولاد تبریز تن به شکست داد و شهرداری اردبیل نیز با نتیجه پرگل 4-1 از سد شهرداری رشت گذشت.

پیروزی قاطعانه تیم فوتبال شهرداری اردبیل مقابل همنام رشتی ؛ شکست سنگین ذوب‌آهن اردبیل

 تیم‌های فوتبال شهرداری و ذوب آهن که به نمایندگی از استان اردبیل در مسابقات لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور حضور دارند، در هفته دوم این رقابت‌ها به یک شکست و یک پیروزی دست یافتند.

از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور، روز گذشته تیم فوتبال شهرداری اردبیل با برتری 4-1 در مقابل تیم همنام رشتی وضعیت خود را در جدول مسابقات بهبود بخشیده و خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی صعود از گروه معرفی کرد.

پیروزی شهرداری اردبیل در مقابل شهرداری رشت در حالی رقم خورد که ذوب آهن دیگر نماینده استان در این مسابقات در مقابل تیم مدعی گسترش فولاد تبریز با نتیجه 3-0 تن به شکست داد تا با امید به بازی‌های آینده خود را برای ادامه مسابقات و کسب نتایج مناسب آماده کند.

پیروزی ملوان بندر انزلی با نتیجه 2-1 در مقابل نود ارومیه و تساوی دبیری تبریز در مقابل مهدیه در دربی آذربایجان شرقی از دیگر دیدارهای انجام پذیرفته در این مرحله از مسابقات بود؛ با اعلام سازمان لیگ مابقی دیدارها طی امروز و فردا برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور با حضور استعدادیابان و مربیان تیم ملی برگزار شده و با دقت کیفیت و نحوه بازی بازیکنان توسط کادر فنی برای دعوت به اردوهای تیم ملی بررسی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، تیم‌های شهرداری و ذوب آهن اردبیل در این دوره از مسابقات با تیم‌های دبیری تبریز، گسترش فولاد و مهدیه تبریز، شهرداری رشت، نود ارومیه و ملوان بندرانزلی همگروه هستند و با صلاحدید تیم‌های حضور یافته و سازمان لیگ، دیدارهای اول این مسابقات در مرحله گروهی به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود تا تیم‌ها مسافت زیادی را برای بازی در دیگر شهرها طی نکنند؛ هرچند با مشخص شدن تیم‌های صعود کننده از گروه به دور دوم مسابقات، ادامه لیگ به صورت سراسری با حضور تیم‌های سایر مناطق برگزار خواهد شد.