جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل به مناسبت مراسم یادبود تلویزیونی قربانیان کرونا - خبر

 

 

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل به مناسبت مراسم یادبود تلویزیونی قربانیان کرونا

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل به مناسبت برگزاری مراسم یادبود تلویزیونی قربانیان کرونادر استان اردبیل که امشب از شبکه سبلان پخش خواهد شد پیام مشترکی صادر کردند.

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل به مناسبت مراسم یادبود تلویزیونی قربانیان کرونا

بسم الله الرحمن الرحیم

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ(بقره -۱۵۶)

کسانی که چون مصیبتی به آنها رسید، گفتند: ما از آن خدا هستیم و به او باز می گردیم.

شیوع بیماری کرونا در سراسر جهان اتفاق تلخ و ناگواری بود که میلیون ها نفر را مبتلا و هزاران خانواده را در سوگ و غم و اندوه فرو برد.
این ویروس منحوس هر چند بلای جان آدمیان شد اما محکی بر انسانیت و فرصتی بر نمایش فضائل اخلاقی و روحیه نوع دوستی بود که ملت ایران و خصوصا مردم استان دارالارشاد اردبیل، زیباترین جلوه های فداکاری و از خودگذشتگی را بعنوان آموزه های مکتب اهل بیت عصمت و طهارت و آقا اباعبدالله الحسین (ع ) و اسوه وفا و ایثار حضرت اباالفضل العباس (س) در دفتر افتخارات خود همچون ایام دفاع مقدس ثبت کردند تا آیندگان به سخاوت و فتوت زنان و مردان با اخلاص سرزمین خود ببالند.
اینجانبان ضمن ابراز همدردی و تاسف و تاثر عمیق قلبی با خانواده های معزای قربانیان این بیماری عالم گیر، رحمت و مغفرت واسع الهی را برای ارواح همه درگذشتگان در ماه باعظمت رمضان، ماه نزول قرآن و بخشش و جوشش دریای سخاوت خدای کریم و رحمان مسئلت داریم.
امیدواریم به مدد الهی و با تاسی از دعا و استغاثه و نجوای شبانه مومنین روزه دار و تداوم همراهی و همکاری صمیمانه آحاد مردم شریف استان و رعایت اصول مراقبتی، شاهد ریشه کنی ویروس منحوس کرونا و بازگشت زندگی مردم به روال عادی باشیم.
ان شاء الله
سید حسن عاملی_ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل
اکبر بهنام جو_ استاندار اردبیل